Paveikslų šviestuvai - Rabalux | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Paveikslų šviestuvai - Rabalux

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Paveikslų šviestuvai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Pasirinkite tinkamus paveikslų šviestuvus savo namų galerijai


Visada svarbu atsiminti, kad šviesa ilgainiui gali netgi pakenkti jūsų menui. Kai kurie intensyvūs halogeniniai šviestuvai paveikslų apšvietimui nukreipiami į vieną paveikslo sritį iš tikrųjų palaipsniui degina patį paveikslą. Juk prisimenate, kai buvote vaikas, jei laikydavote didinamąjį stiklą saulėtą dieną prie lapo, jis pradėdavo ruduoti ir galiausiai užsidegdavo. Tai yra tas pats poveikis, koncentruotos šviesos efektas.

Tai atsitinka dėl dviejų priežasčių: šiluma ir ultravioletinė (UV) šviesa. Norėdami sumažinti šią žalą, galite laikyti paveikslo apšvietimą saugiu atstumu nuo meno kūrinių arba įrengti specialius sieninius šviestuvus su UV filtrais. Taip pat galite naudoti sieninius LED šviestuvus, kurie neskleidžia UV spindulių ir duoda mažai šilumos. Ilgaamžiškumas yra labai svarbus mene - investuokite į tinkamą paveikslų apšvietimą LED sieniniais šviestuvais, kad galų gale jums tai neatneštų nelauktų nuostolių.


Vonios veidrodžio apšvietimas


Pataupykite suvartojamą elektros energiją ir tuo pačiu patobulinkite savo vonios kambario apšvietimą, įrengdami šiuolaikiškus įvairių dydžių sieninius vonios šviestuvus.

Sieniniai šviestuvai voniai per pastaruosius kelis dešimtmečius pasikeitė gana dramatiškai. Pamirškite nuobodžias paskiras lemputes ar dulkėtus plastikinius gaubtus. Šiuolaikiniai vonios sieniniai kryptiniai šviestuvai - šviestuvai virš veidrodžio yra prašmatnūs, praktiški bei sukurti garingoms sąlygoms. Tinkamas vonios veidrodžio apšvietimas gali paversti vonios kambarius nuo švelnių ir funkcionalių iki šiltų, įkvėptų erdvių. Tačiau verta skirti šiek tiek laiko, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų kambariui tinkančią rūšį. Atsižvelgdami į tai, norėtume pasidalinti keliais patarimais ir idėjomis, kol įsigilinsite į mūsų naujausią gražių vonios lempučių ir lempų asortimentą.

Nors vieni šviestuvai vonios veidrodžiui naudojami kaip pagrindinis šviesos šaltinis, kiti turi konkretesnes užduotis. Pavyzdžiui, daugelis lempučių veidrodžiui yra suprojektuoti naudoti virš veidrodžio, o skutimosi žibintai turėtų būti tvirtai pritvirtinti virš baseino ar kriauklės. Taigi turėsite pasirinkti tarp vonios sieninių žibintų, kurie skleidžia daugiau aplinkos ar daugiau krypties šviesos. Sieniniai vonios žibintai - LED lemputės veidrodžiui yra populiarus skutimosi variantas. Atsižvelgiant į jūsų vonios kambario dydį, gali būti naudinga apsvarstyti apšvietimo gaminių derinius. LED vonios sieniniai prožektoriai yra fantastiški užduotims, kurioms reikalingas artimas apšvietimas. Šie gaminiai taip pat turi reguliuojamas galvutes, kurios leidžia valdyti šviesos kryptį. Taip pat galite pasirinkti LED žibintus, kuriems nereikia keisti lempučių; kai kurie iš jų tarnaus iki 50 000 valandų. Pasirinkimas yra visiškai jūsų!

Copyright © 1990 – 2023 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i