Lempumanija diegia naują atsargų sistemą ir užbaigia dvi naujas sandėliavimo sales | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Lempumanija diegia naują atsargų sistemą ir užbaigia dvi naujas sandėliavimo sales

Lempumanija diegia naują atsargų sistemą ir užbaigia dvi naujas sandėliavimo sales
Naujienos Lempumanija.lt

Lempumanija, antras pagal dydį internetinis šviestuvų pardavėjas Europoje, diegia naują sandėlio valdymo sistemą (WMS) ir užbaigia dvi naujas sandėliavimo sales.

Dėl naujų technologijų Lempumanija užsakymus galės išsiųsti greičiau ir efektyviau nei anksčiau. Nauja atsargų sistema mySTOCK® WMS, kurią tiekia Kvados a.s. įmonė, naudos dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, kad optimizuotų sandėlio procesus. Tai leis greičiau ir tiksliau paruošti prekes, taip pat supaprastins logistiką.

Lempumanija sėkmingai pristatė daugiau nei 4 milijonus užsakymų, parduoda daugiau nei 200 apšvietimo prekių ženklų ir šiuo metu turi 50 000 rūšių gaminių, daugiau nei 2 milijonus vienetų sandėlyje 21 000 m² plote. 

Nauja sandėliavimo salė, kurios plotas viršija 9 000 kvadratų, ir šalia jos esanti nauja salė, kurioje telpa 4 500 palečių, kurių aukštis 19 metrų, leis Lempumanija laikyti didesnį prekių kiekį ir greičiau reaguoti į užsakymus ir užklausas.

 

"Investavimas į naują WMS sistemą ir naujas sandėliavimo patalpas mums yra strateginis žingsnis. Norime tapti internetinės prekybos šviestuvais lyderiais Europoje", – sakė Lempumanija valdančios bendrovės "Donoci s.r.o." generalinis direktorius Darekas Matwikowas.

Įdiegus naują prekių atsargų sistemą, laikinai vėluoja užsakymų pristatymas, kuris šiuo metu yra 5 dienos. Lempumanija atsiprašo klientų už tai ir užtikrina, kad visos užsakytos prekės bus išsiųstos.

      

„Manome, kad naujosios technologijos leis užsakymus paruošti dar greičiau nei anksčiau“, – pridūrė Matwikow.

Lempumanija rinkoje veikia jau 25 metus ir su 27 elektroninėmis parduotuvėmis yra viena iš pirmaujančių šviestuvų pardavėjų Europoje. Per metus jie pristato daugiau nei milijoną siuntinių.


Klauskite bet ko

Auksė

Padėsime Jums su pasirinkimu ir techninėmis problemomis.

8 5 239 2959(Pirmadienis - Penktadienis, 8:00 - 16:30)

Klauskite

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i