USB ventiliatoriai, mini ventiliatoriai su baterija | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ventiliatoriai su baterijomis arba USB jungtimi

Vendor 6
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar verta įsigyti USB ventiliatorių


USB ventiliatoriai
- tai maži ir nešiojami įrenginiai, kurie yra patogūs naudoti asmeniniam aušinimui per maždaug ištiestos rankos atstumą. Kaip ir galėjote suprasti iš šio elektrinio ventiliatoriaus pavadinimo, jis maitinamas per USB jungtį, pvz., pajungus prie jūsų kompiuterio, maitinimo adapterio jungiamo prijungiamo prie sieninio lizdo, arba nešiojamos baterijos. Kai kurie iš šių stalinių ventiliatorių gali būti maitinami naudojant vidinę bateriją. Įkraunami ventiliatoriai, be abejo taip pat gali būti pakraudinėjami per USB jungtį arba specialaus adapterio pagalba iš standartinio lizdo. Kai kurie iš šių nešiojamų ventiliatorių su baterija modelių netgi gali būti naudojami kaip išorinė baterija, kad būtų galima pakrauti telefoną.

Nepaisant mini ventiliatorių dydžio jie taip pat gali būti ir galingi, o daugumoje jų galite rasti skirtingus greičio nustatymus. Jie neatvėsins viso kambario, tačiau jie efektyviai gali atvėsinti jūsų veidą, kaklą bei krūtinę, kad jūs išliktumėte darbingi kai karštis tampa sunkia našta. Jie geriausiai veikia padėti ant stalo tiesiai jums prieš veidą.

Dar vienas didelis pliusas yra šių įkraunamų ventiliatorių kaina. Investavę nuo 10 iki 40 eurų jūs akimirksniu galėsitės jaustis vėsiau ir darbingesni tuo pačiu apsiedami be didelių, brangių ir daug energijos sunaudojančių kondicionierių. Nedideli USB ventiliatoriai priimtini ir tais atvejais, kai gretimai sėdintiems žmonėms vėsumos lyg ir užtenka, o jūs norėtumėte papildomos gaivos. Nedidelių ventiliatorių su baterija sukeliami vėjo gūsiai gretimai esantiems žmonėms nemaišys - tai bus grynai jūsų asmeninis vėsinimosi būdas. Tačiau jei atsiras norinčių atsivėsinti jūsų sąskaita - būtinai nukreipkite juos į Lempų Maniją, kur jie galės pačiomis žemiausiomis kainomis įsigyti elektrinių ventiliatorių specifiniai pagal jų asmeninius pageidavimus.Ar galima palikti įkraunamus ventiliatorius veikiančius per naktį


Jei jums kils pagunda per naktį palikti įjungtą USB ventiliatorių - tai gali padaryti jums daugiau žalos nei naudos. Kai vyrauja karščio bangos, žmonės beviltiškai stengiasi užlaužti savo vėdinimo įrangą iki maksimumo. Visų pirma, malonus vėsus vėjas, kuris, jūsų manymu, padeda nugrimzti į ne itin prakaitu persunktą miegą, taip pat padeda cirkuliuoti ir kambaryje esančioms dulkėms, žiedadulkėms bei virusams, padidindamas sinusų problemas ir galimai sukeldamas astmą ar panašias alergijas. Galbūt tai ne problema su mažais ventiliatoriais, tačiau vėjas pučiantis tiesiai jums į veidą gali sukelti raumenų susitraukimą, iššaukti mėšlungį, veido raumenų trūkčiojimus bei padaryti veido odą nejautria.

USB ventiliatoriai ar kiti mini ventiliatoriai yra sukurti trumpoms vėsinimo sesijoms, o jei norite rimtesnių ir daug vėsesnių sprendimų verčiau pasidomėkite brangesniais, tyliai veikiančiais oro kondicionieriais arba tiesiog miegu prie atviro lango (kas irgi nėra patartina kiekvienam).

Copyright © 1990 – 2023 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i