Patalynė, antklodės, paklodės, antičiužiniai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Antklodės

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kaip antklodės ir paklodės įtakoja mūsų miego kokybę


Kai kurie dažnai keliaujantys žmonės stebisi, kodėl jiems visada geriau miegasi viešbutyje nei namuose. Atrodytų, viskas turėtų būti priešingai. Tačiau, tai yra visai normalu, nes geruose viešbučiuose yra daroma viskas, kad svečias jaustųsi patogiai, maksimaliai atsipalaidavęs. Viešbučių savininkai išleidžia milijonus eurų įvairiems tyrimams, testams bei eksperimentams, o vėliau naujus atradimus pritaiko savo versle.

Tuo tarpu savo namuose mes dažnai į tuos dalykus net nekreipiame dėmesio ar jų labai nesureikšminame. O juk viskas susideda iš smulkmenų. Tai ir apšvietimas, ir patalynė, ir galimybė nuo visko atsiriboti, įskaitant savo artimųjų bei kaimynų keliamo triukšmo. Be to, jei jūs miegate viešbutyje, tai jau dažnai savaime reiškia, jog jūsų diena buvo pilna visokiausių varginančių reikalų, susitikimų ir kelionių, o tai jau savaime jus guldo į lovą ir merkia jūsų pavargusias akis.

Tačiau atmetus visus kitus faktorius, vis tik jūsų paklodės, antklodės bei antičiužiniai turi nemažai įtakos miego kokybei. Jums tereikia paklausti savęs: ar jums maloni jūsų lova, ar į ją norisi sugrįžti ir užsibūti joje ilgiau? Galbūt miegas jums nėra toks svarbus ir jūs jį priimate, kaip darbą? Nes miegoti tiesiog reikia. O jei į miegą pažvelgtumėte kaip į malonumą? Atkreipkite dėmesį, kaip į vieną kaldrą yra daug maloniau įsisupti nei į kitą. Taip pat patyrinėkite, koks skirtumas yra miegoti su nuolat susisukančia ir besiglamžančia po jumis paklode, kurią vidurnaktį pabudus reikia tiesinti vėl ir vėl. Ir tada pabandykite miegoti su kokybiška paklode su guma, kurią vieną kartą užtempėte ant savo lovos ir ji išliks lygi iki kol jos nenuimsite skalbimui.


Vaikiška patalynė internetu


Netgi jei jūsų vaikai pabunda su nuspardyta antklode, tai dar nereiškia, kad jiems jos nereikia. Galbūt jie tiesiog jos nemėgsta. Juk vaikai, o ypatingai mergaitės yra labai jautrios patalynės medžiagai. Maža to, ant jos turi būti mėgstamų personažų, spalvų bei kvapų. Beje, vaikiška patalynė dažniausiai tęsia savo panaudojimą ir dienos metu. Juk viengulė patalynė vaikams tai paklodės ir antklodės, kurias puikiai galima panaudoti palapinių ar namų statybai, žaidžiant ne tik viduje bet ir lauke, ir labai dažnai be tėvų žinios. Tad galima tik įsivaizduoti kiek mikrobų ir purvo jose knibžda. Dėl šios priežasties vaikiška patalynė turi būti atspari ne tik daugkartiniams skalbimams bet ir pagalvių karams!

Įsigykite įvairios paskirties patalynę pigiau mūsų svetainėje, nepraleiskite didelių nuolaidų bei sutaupykite siuntimo išlaidoms pirkdami už daugiau!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i