Ventiliatoriai toršerai - duokite karščiui grąžos | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Stovimi ventiliatoriai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įsigykite kokybišką bei nebrangų pastatomą ventiliatorių - leiskite vėjui sukti viršvalandžius jūsų miegamuosiuose


Vis dar įnirtingai stengiatės atlaikyti vasaros karščio bangas? Sparčiai kylant vasaros temperatūroms visoje Europoje bei laukiant vėsesnių naktų galima pasvarstyti apie efektyvaus ventiliatoriaus įsigijimą.

Visų pirma, turėsite nuspręsti, koks buitinis ventiliatorius atitinka jūsų reikalavimus. Galbūt norėsite klasikinio stalo ventiliatoriaus, modernaus plono ventiliatoriaus ar futuristinio dizaino pastatomo ventiliatoriaus - toršero. Jūsų kambario dydis neabejotinai turės įtakos jūsų galutiniam verdiktui. Mažam kambariui nereikia daugiau nei stalo ar bokšto ventiliatoriaus namams. Didesnėse erdvėse jūsų pasirinkimas gali būti kažkas galingesnio - net nešiojamas oro kondicionierius. Tada turėsite galvoti apie naktį. Jei jums vakarais sunkiai einasi užmigti, norėsite begarsio ventiliatoriaus, o gal ir ventiliatoriaus su pulteliu, kad galėtumėte jį išjungti arba pakeisti temperatūrą per atstumą neišlipdami iš savo patogios lovos.

Nepriklausomai nuo jūsų reikalavimų ir ketinimų, mes turime visus populiariausius pastatomus toršerus - ventiliatorius vėdinimui. Jums belieka išsirinkti sau tinkamą.

Ventiliatoriams akcija


Oro ventiliatoriaus kaina gali svyruoti nuo 20 iki pusantro šimto eurų. Ji priklauso nuo jo gamintojo, kokybės, galingumo, saugumo, energetinio efektyvumo bei valdymo galimybių. Nors elektrinių ventiliatorių kainos nemažai svyruoja, vis tik verta šiek tiek pasigilinti į tai ir investuoti tik į optimaliausią jums variantą. Juk jūsų pirkinys - ventiliatorius vėdinimui jums tarnaus ne tik šią vasarą bet ir daugelį kitų ateinančių sezonų. Jei neketinate dėl to per daug išlaidauti yra daugybė puikių ventiliatorių namams, kurie nepradegins skylės jūsų piniginėje. Idealus variantas - toršerai internetu. Rinkitės iš mūsų siūlomų pigesnių bei vardinių ventiliatorių toršerų neišeidami iš namų. Užsakykite prekes bei gaukite įvairių nuolaidų ar nemokamą pristatymą. Taip pat kviečiame pasidomėti itin gausia mūsų šviestuvų pasiūla, aktualiomis apsaugos priemonėmis bei naujausiomis išmaniųjų namų sistemomis.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i