Patronai lemputėms, gu10 lizdai, apšvietimo perėjimai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lizdo pagrindo laikikliai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Lizdo pagrindo laikikliai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Patronai lemputėms: kaip įsriegti lemputę į lizdą jei netinka jos sriegis


Įsigijote savo svajonių šviestuvą, bet nepastebėjote, kad jam netinka jūsų turimos lemputės. Gu10 lizdas ar e27 lizdas mes turime įvairių sprendimų šiai problemai. Tiesiog naudokite lemputės cokolio adapterį - perėjimą. Į lemputės lizdą e27 lengvai gali būti įsriegta e14 lemputė įsigijus patrono e27 perėjimą. Ir atvirkščiai: į patroną lemputei e14 galite įsukti e27 lempą su atitinkamu nebrangiu adapteriu.

GU10 lemputės talpinimas į E27 ar GU10 lemputės talpinimas į E14 mes numatėme visus įmanomus variantus. Sutaikyti visus tarpusavyje netinkančius lempučių standartus paprasta, kai naudojate tinkamus lempučių lizdų perėjimus.

Jei jums šviestuvų nereikia, o tiktai lempų laikiklių ar lempų cokolių, pavyzdžiui buto remontui - jūsų paieškos nenuėjo veltui, kadangi mes jų taipogi turime. Elementariausi, minimalistiškiausi lempų laikikliai įvairiais pagrindais. Jų galite įsigyti pas mus, kaip visada su nuolaida bei patogiu ir greitu pristatymu.

Įsigykite tinkamus bei teisingus patronus lemputėms


Kad namai būtų prideramai apšviesti pasirūpinkite net smulkiausiomis elektros instaliacijos detalėmis - lempučių lizdais, dar vadinamais tiesiog patronais lemputėms. Išsiaiškinkite, kur ir kaip reikės pritaisyti lemputės lizdą, kad išsirinktumėte tokį, kurį galėsite patikimai prijungti prie elektros tinklo. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokias lemputes naudosite, kad įmontavus patroną lemputei nekiltų nesklandumų įsukant per didelę ar per mažą lemputę. Lempų lizdai būna plastikiniai, keraminiai bei metaliniai. Skiriasi ir šių detalių dizainas - galite rinktis nuo lakoniško modernaus iki sendintų retro stiliaus, vintažinių patronų. Pirkite patikimus bei nebrangius lempučių lizdus ir kitus apšvietimo produktus mūsų internetinėje parduotuvėje.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i