Durų skambučiai, video durų skambučiai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Namų durų skambučiai, video durų skambučiai

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar durų skambučiai gali būti visiškai bevieliai


Durų skambutis su vaizdo kamera pastaraisiais metais populiarėja dėl papildomo saugumo bei patogumo namų savininkams. Jų paprastas montavimas kartu su galimybe būti visiškai belaidžiais prie jo populiarumo tiktai prisidėjo. Video durų skambutis gali atgrasyti nuo vagių ir vandalų, tuo pačiu pateikiant vaizdo įrašų įrodymus, jei įvyktų incidentas. Bet ar iš tikrųjų yra patogu naudoti išmaniuosius durų skambučius? Lengvas modernaus durų skambučio diegimas ir integravimas, be abejo, gali padaryti juos dar labiau priimtinus, o turint visiškai belaidį skambutį - gali būti dar lengviau.

Daugeliu atvejų durų skambutis gali būti belaidis durų skambutis. Priklauso ar jūs to pageidaujate. Daugelis bevielių skambučių yra su įkraunamais elementais - durų skambutis su baterija, kuri ilgą laiką gali palaikyti prietaiso maitinimą be laidų. Kiekvienas bevielis durų skambučio modelis naudoja jūsų namų Wi-Fi tinklą, kad prisijungtų prie interneto. Tokiu būdu jūsų išmanusis lauko durų skambutis gali siųsti įspėjimus ir pranešimus į jūsų mobilųjį įrenginį.

Tačiau konkretiems modeliams reikia laidų. Laidinio durų skambučio vaizdo skambučio laidai laidai turi tam tikrų pranašumų, kurie gali jus sudominti. Trumpai tariant, jūsų pasirinktas video domofono modelis nulems, ar tai bus durų skambutis belaidis 100% ar jam vis tik reikės kelių laidų.


Laidinis elektrinis durų skambutis ar bevielis


Maitinimas ir ryšys yra du durų skambučių su vaizdo kamera veiksniai, kuriems gali prireikti laidų. Kai baigsis maitinimas durų skambutyje su baterija, galite greitai ją įkrauti naudodami standartinį sieninį įkroviklį. Kadangi akumuliatorių paketą lengva nuimti, taip pat galite išimti išsekusią bateriją ir pakeisti ją visiškai įkrauta baterija, jei norite išvengti prastovų.

Ryšys belaidyje lauko skambutyje palaikomas naudojant jūsų namų Wi-Fi tinklą. WiFi ryšys, kuris suteikia jums greitą prieigą prie skambučio durų vaizdo įrašo, DVR, dvipusio pokalbio ir visų kitų funkcijų, kurioms gali prireikti interneto ryšio. Telefonas perspės jus, kai kažkas bus prie durų. Jūsų Wi-Fi taip pat bus naudojamas modernaus durų skambučio skambėjimui, kai kažkas ateis į svečius. „Alexa“ taip pat gali jums pranešti per „Amazon Echo“. Be to, „Echo Show“ leis peržiūrėti kameros vaizdą naudojant balso komandas.

Nors dauguma durų skambučių modelių gali suteikti visas minėtas funkcijas veikiančias belaidžiu būdu, jūs taip pat galėsite pasirinkti prijungimą prie jau esamų durų skambučių laidiniu būdu.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i