Liuminescencinės lempos starteriai, šviestuvų stovai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Priedai

Vendor 4
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kam reikalingi lempų starteriai


Liuminescencinės lempos starteris arba švytėjimo starteris yra naudojamas siekiant padėti fluorescenciniams vamzdeliams ir lempoms užsidegti pradiniame jų veikimo etape. Paprasčiau tariant, lempų starteriai yra laiko jungiklis. Jungiklis atsidaro ir užsidaro, kol fluorescencinis vamzdis įsižiebia ir pradeda šviesti. Jei fluorescencinis vamzdis neužsidega, jungiklis pakartoja jo atidarymo / uždarymo ciklą ir fluorescenciniai vamzdžiai bando vėl užsidegti.

Pirmą kartą įjungus liuminescencinę jungtį, srovė liuminescencinės lempos starterio viduje sukuria du elektrodus, kurie kaitina ir šviečia. Tai priverčia vieną iš starterio liuminescencinei lempai elektrodų lenktis ir kontaktuoti su kitu elektrodu. Tai uždaro jungiklį, o srovė dabar praeina pro lempos starterį ir pereina prie likusios jungties. Tai reiškia, kad fluorescencinio vamzdžio grandinė ir jungiamojo elemento balastas bus „nuosekliai“ perjungiami į maitinimo įtampą Srovė, kuri dabar teka į fluorescencinį vamzdį, priverčia kaitinti gijas kiekviename fluorescencinio vamzdžio gale ir pradeda skleisti elektronus į fluorescencinio vamzdžio viduje esančias dujas, vadinamus termionine emisija.

Starteris liuminescencinei lempai viduje prisilietę elektrodai sutrumpina juos palaikančią įtampą, jie pradeda atvėsti ir lenktis vienas nuo kito. Tada per sekundę ar dvi atidaromas jungiklis. Tuomet pertraukiama srovė per fluorescencinio vamzdžio gijas ir balastą, o grandinei nebevykstant nuosekliai, fluorescencinio vamzdžio gijoms paduodama visa įtampa ir tai sukuria indukcinį smūgį, kuris suteikia aukštą įtampą, reikalingą paleidimui. fluorescencinis vamzdelis. Jei pradinio ciklo metu gijos nebuvo pakankamai karštos, fluorescencinis vamzdis neužsidega, o ciklas kartojasi, kai starteris kaista ir vėl uždaro grandinę. Fluorescenciniam vamzdeliui uždegti paprastai reikia kelių ciklų, o tai pradeda mirksėti ir spragtelėti pradiniame etape.

Kuo senesnis fluorescencinis vamzdis ir kuo senesnis lempų starteris, tuo mažiau efektyviai jie užsidega. Vamzdis, kurio paleidimas trunka ilgiau nei kelias sekundes, yra aiškus indikatorius, kad vamzdį ir starterį gali tekti pakeisti. Starterius liuminescencinei lempai galima atpažinti pagal šone užrašytą nurodytą galią. Galingumas tiesiogiai susijęs su fluorescencinio vamzdžio, su kuriuo jis skirtas dirbti, ilgiu.


Kaip sužinoti, ar jums reikia naujo lempų starterio


- Mirga fluorescencinis vamzdis.
- Fluorescencinis vamzdelis neužsidega.
- Fluorescencinių vamzdžių žibintai veikia tik viename gale.
- Fluorescencinių lempučių žibintai veikia tik galuose, bet ne viduryje.
- Svarstant galimybę pakartotinai apšviesti zoną keliais vamzdeliais, siūlome pakeisti visus senus vamzdžius naujais.

Senesni vamzdeliai praranda spalvą ir laikui bėgant gali atrodyti nuobodūs. Nauji kartu atrodys ryškesni ir švaresni. Mes taip pat patariame pakeisti visus liuminescencinės lempos starterius, kai tik keičiate vamzdelį. Tai užtikrina greitą ir efektyvų paleidimą, skatina maksimalų vamzdžio darbą ir gali pailginti vamzdžio tarnavimo laiką.

Taip pat darbinių prožektorių priedų kategorijoje galite įsigyti šviestuvų stovus.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i