USB laidai, telefonų pakrovėjai, įvairios baterijos | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Krovikliai ir įkraunamos baterijos

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Krovikliai ir įkraunamos baterijos - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Kaip pasirinkti mobiliojo telefono kroviklį


Gali atrodyti, kad mobiliojo telefono automobilinį pakrovėją (automobilinį įkroviklį) ar USB kroviklį lengva išsirinkti, tačiau patartina iš pat pradžių įsitikinti, kad jis atitinka tam tikrus būtiniausius reikalavimus idant išvengti staigmenų, kai jis bus naudojamas pilnu pajėgumu.

Geri pakrovejai telefonams turi atitikti keletą savybių, kad jie ne tik be problemų įkrautų įrenginį, bet ir nepadarytų nenumatytos žalos. Pagrindinis skirtumas tarp gero ir blogo įkroviklio yra tas, kad geras atitinka pažadėtas specifikacijas, turi gerą filtravimą bei apsaugą.


Kokio telefono kroviklio jums reikia?


Išmaniųjų telefonų pramonė garsėja tuo, kad įvairūs gamintojai atsisako kalbėtis net apie pagrindinius dalykus, kad būtų užtikrinta tam tikra nuoseklumas visuose įrenginiuose. Tai yra pats labiausiai erzinantis kuklusis įkrovimo laidas bet jis sukelia tiek nepatogumų vartotojams. Kas galėjo pagalvoti, kad telefono įkrovimas gali buti tokia sudėtinga procedūra?

„Apple“ tvirtina, kad jie yra pionieriai, lemiantys įkrovimo greičio ir patikimumo pokyčius. Nors likęs pasaulis tik mato, kad jų įprastos jungčių modifikacijos yra ne tik pelno siekimas verčiantis žmones, kurie jau turi ir taip po kelis USB laidus pirkti dar daugiau. Visi USB kabeliai, tiek v1.1, v2 ar net v3, viename gale turi tą pačią jungtį, vadinamą A kištuku. Tai patenka į kompiuterį arba maitinimo adapterį. Iš tiesų - tai kitas galas, kuris kelia širdies skausmą.


Mikro USB laidas


Micro-USB jungtis dabar yra dažniausiai naudojama išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių jungtis. Jie pradėjo pasirodyti įrenginiuose maždaug po 2008 m. „Micro-USB“ netrukus tapo išmaniųjų telefonų gamintojų jungtimi. Labiausiai paskatino ES priimtą standartą visiems Europoje parduodamiems mobiliesiems įrenginiams. Buvo prasminga visame pasaulyje platinti tik vieną tipą, kad būtų sumažintos bereikalingos išlaidos.

Norint šiek tiek įnešti painiavos žinokite, kad yra „micro-A“ ir „micro-B“ USB jungtys. Didžioji dauguma išmaniųjų telefonų naudoja „micro-B“. Tačiau turėtumėte įsitikinti, kad turite tinkamą laidą, kad išvengtumėte žalos telefono įkrovimo prievadui.


USB C laidas gali būti išmaniųjų telefonų USB įkrovimo ateitis


Type C laidas yra standartas, kurio abiejuose galuose yra ta pati jungtis. Sklido gandas, kad „iPhone 7“ ketina naudoti USB-C, bet tai niekada nepasitvirtino. Viltys blėsta dėl „iPhone 8“, po pradinių vilčių, kad USB-C bus nauja jungtis, tapo gandais, kad USB-C technologija bus integruota į dabartinę „Lightning“ jungtį, kad būtų galima greičiau įkrauti. „Apple“ uždirba pinigus už kiekvieną parduotą „Made for i“ išorinį įrenginį. Atrodo, kad jie išlaiko tą pajamų šaltinį, todėl reikės palaukti.

Visiems kitiems „One-Plus“ pirmą kartą naudojo USB-C 2015 m., O „Google“ pasekė „Nexus“ linija. „Samsung“ jau naudojo USB-C „Galaxy S8“ ir yra pasirengusi tai padaryti kaip numatytąjį visuose naujuose leidimuose. Žinoma, ten, kur eina kažkas iš „Google“ ir „Samsung“ dydžio, kiti tikrai seks paskui.


Belaidis įkroviklis


Ar verta  nuolat ieškoti įkrovimo kabelio, kai telefoną galite tiesiog palikti ant belaidžio pakrovėjo? Visai nesvarbu, ar esate „Android“, ar „iPhone“ vartotojas, belaidis telefono pakrovėjas padės jums nukirpti pakrovimo laidą. 

Nesvarbu, ar nuolat prarandate įkrovimo laidus, ar tiesiog gyvenate namuose, kuriuose taikiai koegzistuoja „Android“ bei „iPhone“ telefonai, gal būti, kad bevielio pakrovėjo laikas jau pribrendo. Be to, kad belaidžiai įkrovikliai veikia kaip universalios palaikomų „iPhone“ ir „Android“ įrenginių įkrovimo parinktys, jie padeda sumažinti kabelių netvarką ir juos sunkiau sugadinti ar pamesti.


Kaip sužinoti, kokią nešiojamų kompiuterių bateriją pirkti


Vienas iš paprasčiausių būdų nustatyti, kokią bateriją kompiuteriiui turite - išjungti ir atjungti nešiojamąjį kompiuterį, tada išimkite laptopo bateriją bei detaliau apžiūrėkite. Ant daugumos baterijų kompiuteriams bus išspausdintos informacijos lipdukas, įskaitant baterijos tipą, modelio numerį, detalės numerį, įtampą ir įkrovimo srovę.

Sekite mūsų išpardavimo akcijas, savaitės nuolaidas bei gautike specialių pasiūlymų perkant didesniais kiekiais. Apsižvalgykite po mūsų virtualią šviestuvų kolekciją, apsirūpinkite lemputėmis bei aktualiomis apsaugos priemonėmis. Užsakykite savo prekes ir atsiimkite paštomate.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i