Lubų ventiliatoriai, pakabinami ventiliatoriai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ventiliatoriai be šviestuvų

Vendor 4
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kiek menčių turėtų turėti jūsų lubinis ventiliatorius


Vasarai įsibėgėjant, o dar geriau prieš prasidedant karščiams, lubų ventiliatoriai yra vienas iš geriausių pirkinių, kuriuos galite įsigyti savo namams. Jie yra daug efektyvesni už kitus pastatomus pūtimo ventiliatorius, o ventiliatorius ant lubų efektas netgi panašus į tą, kurį suteikia oro kondicionierius.

Vis tik renkantis pakabinamą ventiliatorių gali būti sudėtinga išsiaiškinti geriausią variantą tinkantį jūsų namams. Visur siūloma tiek daug skirtingų stilių bei konfigūracijų, kas neretą pirkėją dažnai nuveda į sąmyšį. Vienas klausimas, kuris mums dažnai kyla, yra tai, kiek menčių idealiai turėtų būti ant kabinamo patalpų ventiliatoriaus. Tai puikus klausimas, nes menčių skaičius daro įtaką patalpos vėdinimui ir ne tik. Taip pat yra įtakojami vėdinimo ventiliatoriaus efektyvumas, mentės žingsniai, pusiausvyra, variklis bei jo sukuriamas darbinis triukšmas. Nesvarbu ar ventiliatoriai lubiniai ar toršerai - menčių skaičius jiems vis tiek įtakos turės.

Gyvenamųjų patalpų lubų ventiliatorių pažanga dizaino srityje, mažo pasipriešinimo menčių formos, žingsnis ir geras subalansavimas užtikrina, kad jūsų lubiniai ventiliatoriai veiktų optimaliai. Nėra didelio skirtumo ar jūs pasirinksite 3, 4 ar 5 menčių prietaisus, galite būti tikri, kad jūsų ventiliatorius ant lubų atliks savo funkciją gerai.

Nors mentys gali būti ne pirmas dalykas, apie kurį galvojate pirkdami, sakykime, kad ir lubinį ventiliatorių voniai, vis tik jos daro įtaką ventiliatoriaus estetikai bei jo veikimui. Be to, kiekviena vėdinama erdvė taip pat turi skirtingus poreikius ir savybes. Vieniems reikalingi plataus masto sprendimai, o kitiems - užteks ir stalinio ventiliatoriaus. Todėl renkantis lubinį ventiliatorių svarbu atsižvelgti ne tik į jo menčių skaičių, bet ir jų dizainą.


Mažiau menčių lubiniame ventiliatoriuje - stipresnis vėjas, bet didesnis triukšmas


Kai lubiniame ventiliatoriuje yra mažiau menčių, variklyje paprastai yra mažiau galingumo. Tai reiškia, kad jis gali dirbti greičiau ir apsukti daugiau oro. Todėl yra didesnis vėjo srautas ir geresnis atšaldymo efektas. Dėl to jūsų veidas jausis vėsesnis. Galiausiai, specifinė menčių forma užtikrina, kad oras būtų paimamas ir judinamas aplink jūsų kambarį. Ventiliatoriai lubiniai turintys mažiau menčių, dažniausiai sukasi greičiau, jei stipresnis variklis. O tai sukuria didesnį oro atšaldymo efektą. Jei pageidaujate švelnaus vėjelio, jums gali prireikti patalpų ventiliatoriaus su didesniu skaičiumi menčių. Pakabinami ventiliatoriai turintys daugiau menčių, yra tylesni už tuos, kurie turi jų mažiau. Be to, ventiliatoriai, turintys daugiau menčių, būna labiau subalansuoti ir mažiau triukšmingi.

Visai nesvarbu, ar ieškote naujo lubinio ventiliatoriaus ar ventiliatoriaus su pulteliu, o gal tiesiog norite pakeisti seną ventiliatorių, Lempų Manija gali jums pasiūlyti tinkamą vėsinimo variantą bet kokiai progai ar patalpai. Naršykite mūsų efektyvių, modernių lubų ventiliatorių asortimentą, taip pat mūsų šviestuvus, lempas, išmaniąsias namų technologijas, apsirūpinkite maitinimo šaltiniais bei lemputėmis ypatingomis kainomis dar šiandien!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i