Dulkių siurblių priedai, filtrai, antgaliai, maišai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Dulkių siurblių priedai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar dulkių siurblių priedai tinka bet kokiems siurbliams


Per keletą dešimtmečių dulkių siurblių asortimentas išaugo iki tokio lygio, kad net profesionalams sunku susigaudyti jų įvairovėje. Atsižvelgiant į laidinius, belaidžius, kanistrinius, vertikalius, rankinius ir lazdelinius modelius galima pagalvoti, kad norint įsigyti dulkių siurblių filtrų, dulkių siurblių antgalių ar maišų dulkių siurbliams reikės praeiti kančios kelius.

Jūsų dulkių siurblys yra vienas iš sunkiausiai dirbančių prietaisų jūsų namuose. Nuo dulkių siurbimo koridoriuje iki naminių gyvūnų plaukų pašalinimo iš sofos jūsų siurblys turi daug ką nuveikti! Visi nešvarumai, dulkės ir plaukai turi kažkur patekti ir paprastai tai būna dulkių maišai siurbliams. Tad svarbu stebėti ir laiku pakeisti maišelį, kai jis prisipildo, ypač jei siurblį dažnai naudojate!

Pirmasis sėkmingo maišo pakeitimo žingsnis yra nustatyti siurblio markę ir modelį. Gamintojas nurodo jūsų siurblio markę, o modelis nurodo konkretų prietaisą. Modelių numerius paprastai galima rasti dulkių siurblio išorėje, maišelio dangtelio viduje arba instrukcijose. Turimas dulkių siurblio tipas taip pat lems, koks maišelis tinka jūsų prietaisui. „Tipas“ reiškia stilių: vertikalus, kanistrinis, lazdelinis, rankinis ar tt. Kad surastumėte tinkamą pakaitinį maišelį, turėsite suderinti savo siurblio tipą su konkrečiu maišu. Kai parduodamos maišelių pakuotės, jų išorėje spausdinamos paryškintos raidės. Šios raidžių rūšys nurodo, kokio tipo vakuumas maišams tiks! Nustačius savo markę, modelį ir siurblio tipą, būsite daug arčiau tobulai pakeisto maišelio. Kai kurie dulkių siurblių filtrai ar maišai siurbliams yra daugmaž universalūs, tad svarbu tik surasti tokį dulkių siurblio priedą, kuris tiktų jūsų konkrečiam siurblio modeliui.


Įsigykite dulkių siurblių dalių pigiau


Jūsų dulkių siurblio antgaliai turėtų būti naudingi, o ne kelti sumaištį. Jų rūšių yra gan nemažai, tačiau yra tik keturi patys pagrindiniai. Kai žinosite tų antgalių paskirtis jūsų valymo ir siurbliavimo darbai gerokai pasistūmės į priekį ir jums bus žymiai paprasčiau.

Dėl savo liesos formos ir kampuoto galiuko plyšių antgalis patenka į ankštas vietas: kampus, palei grindjuostes, aplink radiatorius ar angas, tarp sofų pagalvėlių ir kt. Taip pat galite jį naudoti valydami šaldytuvo nugarinę dalį arba nusausindami džiovintuvo vidines dalis.

Apvalus su ilgais, minkštais šereliais, dulkių šepetys padeda valant palanges, knygų spintas, įrėmintą meną, šviestuvus bei žaliuzes. Jei jūsų dulkių siurblys yra su keliais siurbimų režimais, galite jį naudoti ir subtilesnėms užduotims, pvz., valymui nuo smulkių dekoratyvinių dalykėlių. Kita vertus apmušalų antgalis yra platus ir kartais turi pūkelius sugaunančią audinio juostelę, puikiai tinkančią dulkėms nuo sofų, kėdžių, čiužinių ir pagalvėlių užkalbinti. O prailginimo antgalis suteikia didesnį pasiekiamumą: jo pagalba lengviau pasieksite nešvarumus ant aukštų lubų ar tolimuose kampuose po lova kabančius voratinklius.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i