Išmaniosios lemputės - valdykite, taupykite bei kurkite | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Išmaniosios elektros lemputės

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Išmaniosios elektros lemputės - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Išmaniosios lemputės - praktiškumo, modernių technologijų bei taupymo pusiausvyra


Išmaniųjų technologijų ir idealaus dizaino duo sukuria neribotas galimybes tyrinėti, kurti ir mėgautis šviesų pasauliu. Pakeiskite savo erdvę naudodamiesi savo juslėmis: liečiant šviesos kontrolerius ar paleidžiant muziką stebėkite, kaip šviesos į ją reaguoja. Norimas šviesų kombinacijas galite koreguoti ir kurti tiesiog išmaniojoje programėlėje.

Sukurkite tobulą atmosferą, naudodamiesi reguliuojamomis LED lemputėmis. Energiją taupantis apšvietimas, kurį galima valdyti per nuotolį, leis sukurti tobulas apšvietimo sąlygas, tiksliai atitinkančias jūsų lūkesčius, jūsų veiklą, nuotaiką bei charakterį. Išmani LED lemputė gali būti įsukta į bet kurį atitinkantį standartinį lemputės lizdą e14, e27 ir t.t. Dimeriuojamos LED lemputės turi pritemdymo galimybę, todėl be problemų nustatysite jos pageidaujamą ryškumą, taip pat galėsite keisti atspalvius nuo šiltai baltos iki šaltai baltos, šitaip sukuriant pageidaujamą jaukumą kambaryje. Reguliuojamų LED lempučių Išėjimo galia yra kelis kartus mažesnė, nors ji atitinka maždaug 60W tradicinės kaitrinės lemputės nes ji skleidžia tik matomą šviesą be papildomos šilumos, dėl to suvartoja daug mažiau elektros energijos.

Smart lemputės intuityviai valdomos ir programuojamos iš aplikacijos jūsų telefone


Programėlės pagalba jūs be sunkumų galėsite valdytišmanų apšvietimą. Aplikacijos įdiegimas yra greitas ir paprastas, visa ko jums reikia, tai veikiančio belaidžio interneto. Programėle jūs galėsite valdyti kiekvieną išmaniąją lemputę atskirai ar išdėstyti jas skirtinguose kambariuose ir lengvai valdyti visą LED lempučių juostą su pulteliu. Be šios RGB lempos įjungimo ar išjungimo, jūs galite nustatyti ir laikmatį, jei norite, kad smart lemputės išsijungtų po tam tikro laiko. Taipogi, jūs turite galimybę rinktis šios wifi lemputės įjungimo ir išjungimo laiką.

Programa taip pat suteikia galimybę kurti automatinius veiksmus. Pavyzdžiui, LED RGB lemputė gali užsidegti, kai leidžiasi saulė, arba jei norite galite sugrupuoti daugiau išmaniųjų lempučių, kad nustatytu laiku padarytumėte tą patį. Programėlę nemokamai gali įsidiegti tiek Android, tiek iOS operacinių sistemų vartotojai. Sudėtingesnis išmanus apšvietimas gali būti suporuota ir valdomas balsu kartu su Google Assistant ar Amazon Alexa.

Vintažinės lemputės, filamentinės lemputės: nespręskite apie knygą pagal jos viršelį


Jeigu neseniai domėjotės LED apšvietimu ar naršėte salonus, tikriausiai pastebėjote, kad šalia įprastų LED lempučių atsirado kažkas panašus į kaitrines lemputes. Į rinką šios neįprastos lemputės atkeliavo prieš keletą metų ir iš pradžių daug kas jas palaikė tradicinėmis kaitrinėmis lempomis, abejodami gamintojų sveiku protu. Kam gamintvintažines lemputes, kai jų laikas jau seniai praėjo ir jos nepasiteisino? Juo labiau gyvename visuotinio taupymo laikais ir tai kas energetiškai neefektyvu padedama į stalčius ir užmirštama. Tačiau akylesnis žvilgsnis abejones kaip mat išsklaidė - tai modernios ir taupios išmaniosios lemputės. Jos tik išoriškai atrodo kaip kaitrinės lempos, atkartoja jų dizainą. Iš tikro, šios dekoratyvinės lemputės yra savitas gaminys su labai įdomiais techniniais sprendimais, tik jos į rinka buvo įvestos ramiai, be didesnių piarų, todėl daug vartotojų iki šiol nė nežino apie šių filamentinių lempučių egzistavimą.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i