Buitiniai ventiliatoriai jūsų komfortiškam gyvenimui | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Įmontuoti vonios ventiliatoriai

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Oro ventiliatoriai užtikrina gaivų orą jūsų namuose bei ofise


Buitiniai ventiliatoriai ypač reikalingi patalpose, kuriose mėgsta rinktis pelėsis. Jo dauginimosi terpė yra drėgmė. Ištraukimo ventiliatorius naudojamas tinkamai ir nuolatos panaikina galimybę veistis pelėsiams, nes jis ištraukia drėgmę tvyrančią patalpose. Ventiliatorius voniai - tai visai ne prabangos prietaisas. Neištraukus drėgmės už pelėsio šalinimą bei remontą jūs suplosite ženkliai didesnę sumą nei būtumėte sumokėję už tinkamą ventiliavimo sistemą. Kanaliniai ventiliatoriai priešingai nei pastatomi ventiliatoriai ar lubiniai ventiliatoriai ne tik cirkuliuoja orą patalpoje, bet šalina užsistagnavusį orą bei drėgmę lauk, tuo pačiu pašalindami galimybę veistis ir daugintis pelėsiui. Pelėsis, kaip žinome, žalingai veikia mūsų kvėpavimo sistemą bei yra įvairių su plaučiais susijusių ligų priežastis.

Ventiliatorius vonios kambariui būtinas kiekvienam savo sveikatą ir gerbūvį tausojančiam. Juolab šiuolaikiniai ventiliatoriai kaina kurių yra visiškai nedidelė gali būti užsakyti tiesiog internetu ir atsiųsti per kelias dienas. Mūsų konsultantai padės jums išsirinkti tinkamą.  

Labai dažnai ištraukiamieji ventiliatoriai tiesiog automatiškai įjungiami, kai tik uždegama šviesa vonios kambaryje. Vonios ventiliatorius su drėgmės jutikliu taupo jūsų suvartojamą elektros energiją - ir ištraukiamasis ventiliatorius veikia tik patalpoje pajutus drėgmę.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i