Dimeriuojamos lemputės - keiskite šviesos ryškumą | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Pritemdomos elektros lemputės

Vendor 5
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Pritemdomos elektros lemputės - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Dimeriuojamos lemputės - naudokite tik tiek šviesos kiek jums reikia


Juk ne visada reikia, kad jums kambario šviesa tvokstų 100% ryškumu. Dažnai kartais tiesiog norisi pailsėti nuo visko, netgi šviesos. Kai trokštate mėgautis atpalaiduojančiu momentu fotelyje savo svetainėje žiūrėdami filmą, labai ryški šviesa gali trukdyti. Kai kurie šviestuvų tipai yra pritemdomi, dimeriuojami, o tai reiškia, kad skleidžiamos šviesos ryškumas gali būti sumažintas. Dimeriuojama lempa jūsų paslaugoms! Dimeriavimas - tai pritemdymo galimybė. Šviestuvas su pulteliu įgalina jus keisti dimeriuojamos led lemputės esančios jo viduje intensyvumą per atstumą Tesiog nustatyke jums priimtiną šviesos toną ir mėgaukitės paslaptinga prieblanda, kuri labai primena žvakės skleidžiamą apšvietimą.

Dimeriuojamas apšvietimas taip pat yra elektros energijos taupymo alternatyva. Pavyzdžiui, didelėje patalpoje su gausiu apšvietimu jūs galite pasirinkti kiek lempų palikti įjungtas. Ką daryti jei lempa tik viena? Dimeriuoti, pritemdyti, naudoti taupias lempas. Dimeriuojamos LED lemputės, halogeninės lemputės kaip tik ir yra sukurtos su šia intencija. Taupyti energiją ir kontroliuoti šviesos intensyvumą, tą galėsite padaryti su lempute G4, GU4 lempute, bei e14 lempute. LED lemputė jau savaime yra taupi, kadangi ji šviesdama neskleidžia bereikalingos šilumos, o tik žmogaus akiai matomą mielą šviesą, su reguliuojamo intensyvumo galimybe.

Idealus LED dimeriavimo pavyzdys: kai jūs sėdite kino teatro salėje ir prieš prasidedant seansui šviesos lėtai užgęsta. Šį efektą sukuria ne lėtai traukiamas kištukas iš rozetės :) Ne. Tai daro dimeriuojamos lempos! Ir tai galite nebrangiai įsirengti savo namuose ar biure. Jūsų mašinoje taip pat gausu dimeriuojamų lempučių. Jei pritrūksite mašinos lempučių dabar žinosite, kad pas mus jų galite greitai įsigyti. Pritemdomos lemputės greitai, saugiai bei su nuolaida didesniems kiekiams. Lemputė orkaitei ar lemputė šaldytuvui - mes galime pasiūlyti jas visas!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i