Vystyklai, miegmaišiai kūdikiams, kūdikių vokeliai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vystymo vokeliai ir maišai

Vendor 3
  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kada praverčia miegmaišiai kūdikiams


Tai, ką jūsų naujagimis mato, girdi ir liečia jį ypatingai jaudina, nes visi šie pojūčiai yra jam nauji. Jis turi turėti pakankamai laiko su jais kaip reikiant susipažinti. Jo pasaulėlis dažnai nedidelis, tiktai tai kas yra arčiausiai jo. O tai apart tėvų yra vystyklai, kūdikio vokelis, patalynė, keletas žaisliukų bei lovytė.

Visi patirti jutiminiai įspūdžiai geriausiai apdorojami mažyliui miegant. Maždaug nuo antro ar trečio gyvenimo mėnesio kūdikis yra aktyvus ir pradeda spardytis. Šis judėjimas yra sveika išraiškos forma. Tiktai gali sukelti šiek tiek nepatogumų einant pasivažinėti vežimėliu ar miegant, jei kūdikis užklostytas. Optimalus sprendimas jo perdėtam aktyvumui miego metu yra kūdikio miegmaišis. Miegmaišių kūdikiams privalumai, lyginant su kūdikio antklode yra keleriopi. Pirma, mažylis negali užsitempti ar nusispardyti antklodės. O tai, savo ruožtu užtikrins, kad kūdikis visada galės laisvai kvėpuoti. Antra, kūdikio miegmaišį galima pritvirtinti užtrauktuku ar pečių sagomis, kad jis tinkamai priglustų, uždengtų kūdikį ir tuo pačiu suteiktų jam pakankamai vietos spardytis. Tokiu būdu kūdikis miegos saugiai ir nepraras šilumos, per daug neatvės.


Muslino vystyklai kūdikiams

Jei muslino įvyniojimo žaidime jūs esate visiški naujokai, nesijaudinkite, daugelis iš mūsų tai praėjome. Nors jūs jau nusimanote apie kūdikio vystymą, galbūt nežinote, kad yra daugybė kitų būdų, kaip naudoti muslino vystyklus naujagimiui jo ankstyvosiose vystymosi stadijose.

Jei maitinate keliaudami, muslino vystyklai yra puiki priedanga, leidžianti pristabdyti mažylio blaškymąsi į šonus. Vienas iš populiariausių muslino apvalkalo panaudojimo būdų yra kūdikio atsiraugėjimo metu. Minkštas, storas ir sugeriantis audinys užtikrins, kad viskas, ką tuo metu dėvite, išliks nesutepta ir sausa.

Taip pat muslino vystyklai pravers norint jūsų kūdikį užmigdyti. Kūdikio vokeliai ar vystyklai naujagimiui pagaminti iš muslino yra lengvi bei lankstūs, todėl jis neperkais. Jūsų mažylis šių vystyklų dėka jausis patogiai ir saugiai.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i