Pigūs vaikiški šviestuvai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Specialus vaikiškų šviestuvų pasiūlymas

Kategorie AKCE 3

Milžiniškos nuolaidos nuo 2023-6-5 iki 2023-6-11.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

TOP Vaikiški šviestuvai – savaitinės nuolaidos iki 70 % vaikiškoms lemputėms


Vaikų kambarys su tinkama atmosfera? Nesvarbu rinktis tik spalvingus baldus ir žaislus. Stilius ir tinkama viso kambario nuotaika gali būti papildyta tinkamu vaikišku apšvietimu arba naktine šviesa. Be to, jei yra princesė, žmogus-voras ar Hello Kitty, jūsų vaikas bus tikrai laimingas. O gal namuose turite mažą sportininką? Jokių problemų, galite rasti net futbolo kamuolio formos vaikišką šviestuvą – yra daug variantų ir vaikų kambario šviestuvai akimirksniu perkelkite vaikus pas mėgstamus herojus.


Yra žinoma, kad kaip vaikiškas šviestuvas luboms yra tinkamiausias vaikiškas sietynas, kuris turi daug spalvų ir formų. Jei turite žemesnes lubas, lubinis šviestuvas arba akcentinis šviestuvas   bus praktiškesnis. Taip pat siūlome šią naktinę šviestuvą vaikams, įvairių dizainų ir spalvų, kuriuos įvertins ypač mažesni vaikai.


Jei galvojate apie naktinio staliuko apšvietimą, rekomenduojame vaikišką lempą. Šiuo vaikų kambario apšvietimu mažesnieji vaikai daugiausia naudosis piešdami, o vėlesniame amžiuje – rašydami namų darbus. Pasirinkdami tokio tipo šviestuvą vaikams įsitikinkite, kad lempa yra pakankamai stabili kad vaikas negali dėl to susižaloti.


Žinoma, vaikiškos naktinės lemputės keičiasi su vaiko amžiumi. Būtent todėl mažiesiems siūlome sietynus ir šviestuvus, o paaugliams – šviestuvus vaikų kambariams. Jei reikia patarimo, kaip apšviesti vaikų kambarį arba į ką atkreipti dėmesį perkant naują šviestuvą savo vaikui, apsilankykite mūsų patarimų centre, kur rasite daug patarimų ir patarimų apie vaikiškus šviestuvus.


Jei ieškote TOP vaikiškų šviestuvų neprilygstamomis kainomis, kas savaitę atnaujiname šią kategoriją.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i