Jutikliai ir detektoriai: gyvenkite saugiai ir patogiai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Jutikliai ir detektoriai

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Jutikliai ir detektoriai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Judesio davikliai: arba kaip apšvietimas valdomas be jūsų pagalbos


Judesio jutikliai naudojami norint valdyti lempas bei apšviesti lauko ir vidaus erdves tik esant reikalui. Judesio davikliai padės sumažinti elektros energijos sąnaudas ir pailgins apšvietimo prietaisų tarnavimo laiką. Lauko judesio daviklis gali būti įvairių jautrumo lygių. Jutiklis reaguojantis į bet kokį naktį prabėgantį gyvūną ar praskrendantį paukštelį nelabai ekonomiškas, o dar ir erzinantis.

Šviesos jutiklis bei judesio jutiklis, dar kartais inkorporuojamas ir temperatūrinis daviklis dirba tandemu ir sukuria sąlygas, kad išmanus apšvietimas veiktų nepriekaištingai, reaguotų tik į atitinkamo dydžio objektus, turinčius numatytą temperatūrą ir tik tam tikru spinduliu. Išleisite šiek tiek daugiau, tačiau dėl šios investicijos nepasigailėsite.

Kad apšvietimo prietaisai tarnautų patikimai ir užtikrintų kokybišką erdvių apšvietimą ištisus metus, siūlome tik kokybiškus ir originalius lauko apšvietimui skirtus judesio daviklius.

Dūmų detektoriai - privalomas prietaisas kiekvienuose namuose


Visai neseniai dūmų detektorius buvo pripažintas privalomas kiekvienuose namuose. Nuo to laiko skaičiuojamos išgelbėtos žmonių gyvybės, namai bei išsaugotas turtas. Draudikai teigia, kad šie jutikliai bei smalkių detektoriai sumažino dėl ugnies mūsų šalies žmonių patiriamą žalą turtui. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, dūmų detektoriai jau įrengti beveik pusės Lietuvos gyventojų namuose.

Beja, ar žinojote, kad draudimas jums bus neišmokamas, jei gaisro atveju nukentėjusiuose namuose neturėjote dūmų detektoriaus. Gaisro detektorius yra būtinas kiekvienam - įsigykite jį pas mus su nuolaida!

Norite jaustis dar saugiau? Įsigykite dujų detektorius ir smalkių detektorius savo namams ar tai dirbtuvėms. Nepraleiskite mūsų nuolaidų!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i