Avarinis apšvietimas ir priedai - greitas pristatymas | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Avariniai šviestuvai

Vendor 5
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Avarinis apšvietimas ir jo svarba jūsų saugumui, sveikatai ir gyvybei


Avarinės lemputės apšvies kelią elektros energijos sutrikimo atveju. Evakuacinis apšvietimas užtikrina, kad asmenys galėtų greitai ir saugiai išeiti iš patalpos, sutrikus elektros energijos tiekimui ar kito pavojaus atveju. Evakuaciniai šviestuvai veikia su įkraunamomis baterijomis ir savarankiška elektros grandine. Elektros energijos tiekimo sutrikimo atveju automatiškai įsijungia avarinio išėjimo šviestuvai.

Evakuacinis šviestuvas pagal priešgaisrinius saugumo reikalavimus privalo būti naudojamas visur, kur susirenka daug žmonių ir kur avarinės lemputės gali padėti orientuotis išbėgti į saugią vietą. Pavyzdžiui įmonėse, restoranuose, mokyklose, koridoriuose, avariniuose išėjimuose, rūsiuose, parduotuvėse, ligoninėse, sandėliuose ir pan. Visiškai naujas produktas yra LED avarinė lemputė, kuri sunaudoja labai mažai elektros energijos. Dar taupesnis variantas yra avariniai šviestuvai su jutikliu - pastarieji įsijungia tik pajutus jog patalpoje yra gyva būtybė. Vandeniui atsparūs avariniai šviestuvai padeda palaikyti sagų apšvietimą netgi įsijungus priešgaisrinės apsaugos vandens purkštuvams galimo gaisro atveju, ar tiesiog gali būti naudojamo atšiauresnėmis lauko sąlygomis. Avarinis žibintas yra būtinas atributas kiekvienoje masinio ar viešo naudojimo patalpoje.

Avarinio išejimo šviestuvas, avarinė lempa bei jų priedai - viskas yra mūsų parduotuvėje. Pasirūpinkite savo ir savo klientų saugumu.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i