Immax NEO - inovatyvi išmaniųjų namų sistema | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Immax NEO

Immax Neo Fino New

Apšvietimas

Gražūs išmanūs šviestuvai NEO suteiks žaismingumo ir funkcionalumo

Rodyti daugiau
Immax NEO Smart lauko saulės energijos kamera

Kameros ir apsauga

Nessun ospite indesiderato ti sorprenderà mai più

Rodyti daugiau
Immax NEO Smart Termostatinė galvutė

Šildymas

Įjunkite šildymą, kada tik jums reikia

Rodyti daugiau
Immax NEO Lite išmanusis lizdas

Kištukiniai lizdai ir jungikliai

Valdykite prietaisus ir stebėkite jų suvartojimą savo telefone

Rodyti daugiau
Immax NEO Lite išmanusis lizdas

Kita

Programėlės išmaniesiems namams

Rodyti daugiau

Išmanusis namų ūkis Immax NEO

Kaip įsivaizduoti išmaniąją buitį? Pažangi tarpusavyje sujungtų įrenginių sistema, kurią galite valdyti iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra Immax NEO.

Mes sukūrėme jums platų išmaniųjų produktų portfelį. Nuo gražių šviestuvų iki apsaugos elementų ir daugiafunkcinių jutiklių. Atraskite begalines jų galimybes ir ypatingą suderinamumą. Visiškai kontroliuokite savo namus. Immax NEO PRO programėlės dėka galėsite patogiai valdyti savo namus. Galite valdyti įrenginius iš bet kurios jums reikalingos vietos, nepaisant to, kur esate.

Immax sistemos privalumai

Patikima kūrėjų platforma TUYA

Belaidžio ryšio technologija Zigbee 3.0

Ryšys per Wi-Fi tinklą užtikrins suderinamumą su Immax NEO produktais ir kitais produktais Tuya platformoje.

Programėlę Immax NEO PRO galite atsisiųsti anglų ir kitomis kalbomis

Belaidis Bluetooth ryšys

Apšvietimo valdymas Tuya Beacon („Bluetooth“) dėka

Išmaniųjų namų ūkių komunikacijos standartas, palaikantis įvairias platformas, bendraujančias įvairiais protokolais

Visiškas Immax suderinamumas

Jis sukurtas ant Tuya platformos, kuri palaiko ryšį su protokolais Zigbee 3.0, Wi-Fi, Bluetooth ir Beacon. Dėl šių protokolų kai kurie produktai taip pat gali būti naudojami IKEA, Samsung SmartThings ir Philips Hue sistemose. Jis taip pat palaiko balso padėjėjus, tokius kaip Amazon Alexa, Apple Siri sparčiuosius klavišus ir Google Assistant.

Immax Neo Apple Siri

Apple Siri

Immax Neo Google Assistant

Google Assistant

Immax Neo Amazon Alexa

Amazon Alexa

Immax Neo chytré hodinky

Išmanusis laikrodis

Atraskite laisvę su programėle Immax NEO PRO

Naujos kartos mobilioji programėlė užtikrina valdymą. Immax NEO PRO veikia pasaulinėje Tuya platformoje, kuri gali integruoti visus įrenginius į vieną valdomą visumą. Be Immax NEO apšvietimo, galite valdyti išmaniuosius buities produktus, tokius kaip signalizacija, kameros, saugos jutikliai, šildymas ir kt.

Mėgaukitės savo išmaniuoju namų ūkiu iki galo, net jei esate už dešimčių kilometrų nuo savo namų. Valdykite šviestuvus, šildymą ir žaliuzes, atrakinkite duris lankytojams arba žiūrėkite apsaugos kamerų filmuotą medžiagą.

Visa programa yra anglų kalba ir ją galima atsisiųsti dar 60 kalbų.

Tiesiog, internete, iš bet kurios vietos

Immax Neo osvětlení Apšvietimas
Immax Neo zabezpečení Apsauga
Immax Neo vytápění Šildymas
Immax Neo ovládací prvky Valdymo elementai
Immax Neo elektronika Elektronika
Immax Neo zabezpečení Maži prietaisai
Immax Neo App

Pradėkite atrasti Immax NEO

Immax Neo Lite Tudo

Immax Neo Lite Tudo lubinis apšvietimas

Pirkimas
Immax NEO Smart lauko saulės energijos kamera

Immax NEO Smart lauko saulės energijos kamera

Pirkimas
Immax NEO Smart Termostatinė galvutė

Immax NEO Smart Termostatinė galvutė

Pirkimas
Immax NEO Lite išmanusis lizdas

Immax NEO Lite išmanusis lizdas

Pirkimas
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Immax NEO - inovatyvi išmaniųjų namų sistema jau čia


Išmaniųjų namų Immax NEO sujungia jūsų namų apsaugos sistemą su intelektualiu išmaniojo apšvietimo valdymu. Sistemos šerdis yra SMART BRIDGE + ALARM, kuri valdo visas galimas funkcijas ir yra būtina norint tinkamai valdyti išmaniuosius namus bei išmanųjį apšvietimą. Immax NEO Smart sistema naudoja belaidžio ryšio protokolą ZigBee 3.0.Immax NEO bridge Pro Smart Zigbee 3.0 v2, kuris buvo specialiai sukurtas duomenims perduoti tarp atskirų vadinamojo išmaniojo namo įrenginių. Immax NEO bridge Pro sistema yra suderinama su „Philips HUE“, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“, „iOS“ programomis bei „Android“ sistema.

Immax NEO SMART BRIDGE PRO


Immax NEO pro
yra visos Immax NEO sistemos smegenys ir būstinė. Jo dėka be jokių apribojimų galite naudotis visomis savo išmaniųjų namų funkcijomis. Sistema yra pagrįsta patikrinta Immax NEO Smart Zigbee 3.0 technologija, kuri yra pažangiausias sprendimas išmaniųjų namų srityje. Jis sukurtas taip, kad visus namų elektronikos prietaisus, įskaitant RGB LED lemputes bei dimeriuojamus šviestuvus būtų galima sujungti į vieną lengvai naudojamą kompleksą. Immax NEO Bridge Pro - galite valdyti visas galimas išmaniojo apšvietimo funkcijas - kintantį šviesos intensyvumą, šiluminę spalvą, spalvų tonų nustatymą ar apšvietimo laiko režimus skirtingose namų vietose. Kita „keturi viename“ jutiklio teikiama nauda suteikia galimybę kontroliuoti temperatūrą, drėgmę ir, atsižvelgiant į šviesos lygį, reguliuoti Immax NEO Smart LED šviestuvų intensyvumą - ir tai daryti ne tik jūsų akivaizdoje. Be to, jūsų namai yra tiesiog visiškai saugūs. Vienu paspaudimu užrakinate duris, nustatote žadintuvą arba uždarote žaliuzes. Jūs turite pilną apžvalgą, kas vyksta jūsų namuose už šimtų kilometrų. Kai tik kas nors įeis pas jus jums nedalyvaujant, sistema nedelsdama apie tai informuos. Immax NEO sistemoje taip pat gali būti „Smart Home“ kamera, leidžianti peržiūrėti ir įrašyti savo nuosavybės kadrus bei video realiu laiku.

Immax NEO Lite - supaprastinta išmaniųjų namų versija


Išmanusis durų skambutis perkelia bendravimą su atvykėliu į kitą, lig šiol nepatirtą lygmenį, net jei jūsų nėra namuose. Jei jūsų išmanusis Immax NEO Smart telefonas yra prijungtas prie interneto, kaskart skambinant prie durų, jūsų mobiliajame telefone pasirodys pranešimas su vaizdu iš video skambučio. Naudodamiesi dvipusio domofono ir fotoaparato pagalba, jūs galite sutvarkyti daugumą reikalų su atvykėliu, taip palengvindami daugybę nereikalingų rūpesčių. Be to, neaiškinant savo buvimo namuose, padidėja jūsų namų saugumas.

Immax NEO Agujero - išmani LED lemputė su pulteliu


LED lubų šviestuvas priklauso išmaniųjų (protingų) namų ūkio produktų šeimai. Šis dimeriuojamas šviestuvas tinka svetainei ir miegamajam, gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu (pridedamas). Šiuolaikinis apšvietimas palaiko ryšį per „ZigBee 3.0“ ir yra suderinamas su „iOS“, „Android“, „Amazon Alexa“, „Apple Siri“ nurodymais, „Google“ padėjėju, bei „Philips HUE“.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i