Immax NEO - inovatyvi išmaniųjų namų sistema | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Immax NEO

Vendor 4
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Immax NEO - inovatyvi išmaniųjų namų sistema jau čia


Išmaniųjų namų Immax NEO sujungia jūsų namų apsaugos sistemą su intelektualiu išmaniojo apšvietimo valdymu. Sistemos šerdis yra SMART BRIDGE + ALARM, kuri valdo visas galimas funkcijas ir yra būtina norint tinkamai valdyti išmaniuosius namus bei išmanųjį apšvietimą. Immax NEO Smart sistema naudoja belaidžio ryšio protokolą ZigBee 3.0.Immax NEO bridge Pro Smart Zigbee 3.0 v2, kuris buvo specialiai sukurtas duomenims perduoti tarp atskirų vadinamojo išmaniojo namo įrenginių. Immax NEO bridge Pro sistema yra suderinama su „Philips HUE“, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“, „iOS“ programomis bei „Android“ sistema.

Immax NEO SMART BRIDGE PRO


Immax NEO pro
yra visos Immax NEO sistemos smegenys ir būstinė. Jo dėka be jokių apribojimų galite naudotis visomis savo išmaniųjų namų funkcijomis. Sistema yra pagrįsta patikrinta Immax NEO Smart Zigbee 3.0 technologija, kuri yra pažangiausias sprendimas išmaniųjų namų srityje. Jis sukurtas taip, kad visus namų elektronikos prietaisus, įskaitant RGB LED lemputes bei dimeriuojamus šviestuvus būtų galima sujungti į vieną lengvai naudojamą kompleksą. Immax NEO Bridge Pro - galite valdyti visas galimas išmaniojo apšvietimo funkcijas - kintantį šviesos intensyvumą, šiluminę spalvą, spalvų tonų nustatymą ar apšvietimo laiko režimus skirtingose namų vietose. Kita „keturi viename“ jutiklio teikiama nauda suteikia galimybę kontroliuoti temperatūrą, drėgmę ir, atsižvelgiant į šviesos lygį, reguliuoti Immax NEO Smart LED šviestuvų intensyvumą - ir tai daryti ne tik jūsų akivaizdoje. Be to, jūsų namai yra tiesiog visiškai saugūs. Vienu paspaudimu užrakinate duris, nustatote žadintuvą arba uždarote žaliuzes. Jūs turite pilną apžvalgą, kas vyksta jūsų namuose už šimtų kilometrų. Kai tik kas nors įeis pas jus jums nedalyvaujant, sistema nedelsdama apie tai informuos. Immax NEO sistemoje taip pat gali būti „Smart Home“ kamera, leidžianti peržiūrėti ir įrašyti savo nuosavybės kadrus bei video realiu laiku.

Immax NEO Lite - supaprastinta išmaniųjų namų versija


Išmanusis durų skambutis perkelia bendravimą su atvykėliu į kitą, lig šiol nepatirtą lygmenį, net jei jūsų nėra namuose. Jei jūsų išmanusis Immax NEO Smart telefonas yra prijungtas prie interneto, kaskart skambinant prie durų, jūsų mobiliajame telefone pasirodys pranešimas su vaizdu iš video skambučio. Naudodamiesi dvipusio domofono ir fotoaparato pagalba, jūs galite sutvarkyti daugumą reikalų su atvykėliu, taip palengvindami daugybę nereikalingų rūpesčių. Be to, neaiškinant savo buvimo namuose, padidėja jūsų namų saugumas.

Immax NEO Agujero - išmani LED lemputė su pulteliu


LED lubų šviestuvas priklauso išmaniųjų (protingų) namų ūkio produktų šeimai. Šis dimeriuojamas šviestuvas tinka svetainei ir miegamajam, gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu (pridedamas). Šiuolaikinis apšvietimas palaiko ryšį per „ZigBee 3.0“ ir yra suderinamas su „iOS“, „Android“, „Amazon Alexa“, „Apple Siri“ nurodymais, „Google“ padėjėju, bei „Philips HUE“.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i