Spalvotos lemputės - šviesos spalva jūsų pagal nuotaiką | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Spalvotos elektros lemputės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Spalvotos elektros lemputės - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Spalvota lemputė - papuošimas ir apšvietimas, suteikite geidžiamą atspalvį jūsų aplinkai


Spalvotos LED lemputės yra paprastas būdas pridėti dekoratyvinių elementų jūsų namuose bei sode. Nesvarbu, ar pakeisti sugedusią dekoratyvinę lemputę jau esamoje jūsų apšvietimo sistemoje, ar suteikti savitą atmosferą sode, žaidimų kambaryje, LED spalvotos lemputės tiks daugumai atvejų. spalvota lemputė, dažniausiai naudojamos kaip energiją taupanti alternatyva spalvotoms halogeninėms lemputėms, yra patikima ir ilgaamžė. Įsidiegus šias spalvotas LED lemputes, praeis metai, kol jas vėl reikės pakeisti.

Moderni spalvota LED lemputė - tai energiją taupanti lemputė. Naudodami šias energiją taupančias LED lemputes sutaupysite suvartojamos elektros sąskaita. Puikiai kaitrines lemputes pakeičiančios mažos dimeriuojamos LED lemputės (60 vatų ekvivalentas) sunaudoja mažiau energijos ir ištveria ilgiau, sutaupant pinigų elektros ir keitimo išlaidoms padengti.

Geltonos dekoratyvinės LED lemputės - apšvietimas be vabzdžių


Vasaros viduryje įsitaisykite patogiai savo verandoje ar kieme, įkyrūs vabzdžiai jums netrukdys. Geltona RGB lempa gali skleisti specifinį geltoną apšvietimą (kaip ir tūkstančius kitų spalvų), apšviečiantį jūsų verandą ar terasą, tuo tpačiu atgrasanti nepageidautinus vabzdžius. Šios RGB LED lemputės ilgai jums tarnaus. Be savo ekonomiškumo, ši spalvota lempa pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku. Taigi, sutaupysite ir ant savo vargo jas dažnai keičiant. Šios dekoratyvinės lempos gali tarnauti iki 25 000 valandų, todėl jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Taip pat pagerins jūsų miego kokybę RGB LED Lemputės sukuria įspūdingą geltoną šviesą, kad išsiskirtų melatoninas - jausitės labiau atsipalaidavę geriau išsimiegoję.

Skirtingai nei fluorescencinės lemputės, šiuose LED lemputėse nėra gyvsidabrio ir neišleidžiamos jokios pavojingos dujos. Todėl nereikia per daug jaudintis, kai lemputė sudūžta. Jos gali būti gaminamos įvairių formų. Išmaniosios lemputės gali priminti vintažines lemputes, retro lemputes ar filamentines lemputes. Tačiau savo funkcionalumu bei taupumu jos senesniąsias lenkia keliais kartais.

Šios dekoratyvinės lemputės tik bets kokiam standartiniam elektros lemputės lizdui, jokių specialių adapterių ar tam skirtų šviestuvų jums pirkti nereikia. Tiesiog įsriekite ją kaip ir paprastą lemputę ir mėgaukitės savitu apšvietimu! Mūsų virtualiame apšvietimo salone pasirinkite sau tinkamus šviestuvus bet kuriai paskirčiai ar kambariui. Taip pat įsigykite svarbių apsaugos priemonių buičiai bei darbui.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i