Dimeriuojamas šviestuvas - kai norisi prieblandos | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Pritemdomi šviestuvai

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Dimeriuojami šviestuvai - naudokite tik tiek šviesos kiek jums reikia


Juk ne visada reikia, kad jums kambario šviesa tvokstų 100% ryškumu. Dažnai kartais tiesiog norisi pailsėti nuo visko, netgi šviesos. Kai norite mėgautis atpalaiduojančiu momentu fotelyje savo svetainėje prieš televizorių ar šiaip filmą, labai ryški šviesa gali trukdyti. Todėl kai kurie šviestuvų tipai yra pritemdomi, o tai reiškia, kad skleidžiamos šviesos ryškumas gali būti sumažintas. Dimeriuojama lempa jūsų paslaugoms! Dimeriavimas - tai pritemdymo galimybė. Šviestuvas su pulteliu įgalina jus keisti dimeriuojamos led lemputės esančios jo viduje intensyvumą per atstumą (dimeriuojama LED juosta palubėje arba dar aukščiau). Arba galite šviesos intensyvumą keisti tiesiog prisilietimu prie pačios lempos, jei ji lengvai pasiekiama (dimeriuojama stalinė lempa) Tiesiog nustatykite jums priimtiną šviesos toną ir mėgaukitės paslaptinga prieblanda, kuri labai primena žvakės skleidžiamą apšvietimą

Dimeriuojamas apšvietimas taip pat yra elektros energijos taupymo alternatyva. Pavyzdžiui, didelėje patalpoje su gausiu apšvietimu jūs galite pasirinkti kiek lempų palikti įjungtas. Ką daryti jei lempa tik viena? Dimeriuoti, pritemdyti, naudoti taupias lempas. Dimeriuojami LED šviestuvai kaip tik ir yra sukurti su šia intencija. Taupyti energiją ir kontroliuoti šviesos intensyvumą. LED lemputė jau savaime yra taupi, kadangi ji šviesdama neskleidžia bereikalingos šilumos, o tik žmogaus akiai matomą mielą šviesą.

Idealus LED dimeriavimo pavyzdys: kai jūs sėdite kino teatro salėje ir prieš prasidedant seansui šviesos lėtai užgęsta. Šį efektą sukuria ne lėtai traukiamas kištukas iš rozetės :) Ne. Tai daro dimeriuojamos lempos! Ir tai galite nebrangiai įsirengti savo namuose ar biure.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i