Ausinės | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ausinės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Ausinės, mikrofonai ir internetinės kameros - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Ausinės


Ausinės muzikai, internetinėms transliacijoms ar telefono skambučiams tampa vis populiaresnės, prie jų priderinamos įvairios visų tipų ausinės. Pastaraisiais metais belaidės ausinės yra vienos populiariausių. Laidinius modelius keičia „Bluetooth“ ausinės, o be ausinių yra ir populiarios įkraunamos ausinės. Norėdami mėgautis geriausiomis muzikos ar žaidimų patirtimi, rinkitės iš virš galvos dedamų ausinių.


Pagrindinį ausinių skirstymą galima sudaryti pagal jų dizainą,


Į ausis įdedamos ausinės yra labiausiai paplitęs ausinių tipas šiais laikais klausantis iš telefonų, planšetinių kompiuterių ar nešiojamųjų kompiuterių. Tai mažos ausinės, kurios įstatomos tiesiai į ausį, jungiamos laidu arba atskira beviele. Ausinių ir įrenginių ryšį užtikrina funkcija Bluetooth. Šias mažas ausines skirstome į:


Ausinės – jų pavadinimas pagrįstas plastikinio dėklo forma, kuris įkišamas į ausies lankelį. Reprodukcijos ir jų atlikimo kokybė yra žemesnio lygio, o jų kaina tai atitinka.

Įjungiamos arba į ausis įdedamos ausinės – kurios įkišamos giliau į ausies kanalą ir yra su keičiamomis silikoninėmis ausinėmis. Dėl savo konstrukcijos jie geriau sumažina aplinkos triukšmą, todėl nereikia tokių garsių reprodukcijų kaip naudojant minėtą akmens stilių.


Belaidės ant galvos uždedamos ausinės bus geriausias draugas klausantis muzikos. Šios ausinės yra didesnės, todėl yra šiek tiek mažiau praktiškos (į kišenę neįsidėsite), tačiau savo našumu tai kompensuoja. Jie turi bateriją, dažniausiai dedama į vieną iš korpusų ir dėl savo dydžio gali pasiekti ilgą grojimo laiką, viršijantį, pavyzdžiui, 20 valandų. Viename iš apvalkalų taip pat yra valdiklis, leidžiantis praleisti dainas arba reguliuoti garsumą. Kadangi apvalkalas dengia visą ausį, klausymosi malonumas yra geriausias. Korpusai puikiai izoliuoja garsą, todėl nebūtina nustatyti didžiausio garsumo nustatymo.


Jei norite turėti puikią žaidimų patirtį, rekomenduojame rinktis virš galvos dedamas ausines. Tik jūs nuspręsite, ar pasirinksite komfortą ir pirksite belaides, ar laidines ausines. Sujungimas laidu labai paprastas, šiandien tai tik viena USB jungtis, jungianti jūsų ausines ir įmontuotą mikrofoną. Jei perkate belaides ausines, patikrinkite, ar jūsų įrenginys palaiko šio tipo ausines, ir prijunkite jas per Bluetooth.


Visiškai belaidės ausinės ar prijungiamos ausinės?

Šiuo metu populiariausias ausinių tipas. Tai dvi atskiros į ausis įdedamos ausinės, kurios nėra sujungtos viena su kita kabeliu. Dėl mažo dydžio ir mažo svorio jie aprūpinti baterijomis, kurių talpa leidžia klausytis iki kelių valandų. Šio tipo grojimo laiko pailginimas pasiekiamas specialiu įkraunamu dėklu, kuris turi savo bateriją, iš kurios įkraunamos ausinės laikomos dėkle. Tereikia namuose įkrauti ausinių dėklą ir tuomet galėsite jomis naudotis. Ausinės automatiškai įkraunamos įdėtos į dėklą.


Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – mūsų el.parduotuvėje rinksis ir sportininkai. Svarbus sportinių ausinių parametras – apsaugos laipsnis, kuris turėtų būti tokio lygio, kad ausinėms nenukentėtų lietus. Bėgikai taip pat įvertins tekančio oro garso pašalinimą. Svarbiausia – ausinių dizainas, kuris turėtų neleisti ausinėms netyčia iškristi iš ausies.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i