Elektriniai lauko šildytuvai, terasos šildytuvai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lauko šildytuvai

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar verta įsigyti terasos šildytuvą


Jei esate vieni iš tų, kuriems patinka sėdėti lauke su knyga, mėgautis gardžiais barbekiu patiekalais ar gurkšnoti taurius gėrimus ant savo terasos su artimaisiais, kaimynais ar draugais, tikriausiai esate patyrę nusivylimą dėl to, kad tokiu būdu gaiviu kiemo oru galite mėgautis tik kelis mėnesius, trumpu šiltuoju metų laiku. Ir tai tik jei labai pasiseka su lietuviškais orais. Kai kuriose vietovėse šilta būna tik kelias savaites per metus.

Tačiau Lempų Manija yra paruošusi jums sprendimų, kaip tą šiltąjį laiką lauke pratęsti netgi iki vėlyvo rudens. Naudodamiesi elektriniu lauko šildytuvu, galite mėgautis savo laiku lauke, nepriklausomai nuo temperatūros. Tiktai klausimas yra: kaip išsirinkti sau tinkamą lauko šildytuvą?


Į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis šildytuvus terasoms


Tai nėra mokslas apie raketas, tačiau terasinio lauko šildytuvo galia jums suteiks apytikslį supratimą apie tai, ko galima tikėtis iš konkrečių šildytuvų terasoms ir kokiu spinduliu galėsite pajusti jų poveikį. Taigi, kuo didesnė laukinio radiatoriaus galia, tuo jis šiltesnis. Galite tikėtis sušildyti maždaug vieną kvadratinį metrą aplink šildytuvą su kiekviena 30 vatų galia. Kitais žodžiais tariant jūs jausite 1000 vatų šildytuvo poveikį maždaug 20-30 kvadratinių metrų aplink jį. Žinoma, šiam skaičiui įtakos turės tokie veiksniai kaip aplinkos temperatūra bei vėjas ir drėgmė.

Elektriniai lauko šildytuvai yra įvairių stilių bei rūšių. Turbūt labiausiai paplitę yra laisvai stovintys modeliai. Jie atrodo šiek tiek kaip maži lempų stulpai ir yra nuo pusantro iki trijų metrų aukščio. Taip pat galite rasti stalinius terasos šildytuvus, kurie yra kompaktiškos laisvai stovinčių modelių versijos. Kiti terasos šildytuvų tipai yra pakabinami šildytuvai ir sieniniai lauko infraraudonųjų spindulių šildytuvai.

Daugumą elektrinių lauko šildytuvų galima tiesiog prijungti prie standartinio maitinimo lizdo, tačiau kai kuriuos saugumo sumetimais gali tekti prijungti prie atskiros grandinės. Idealiu atveju turėtumėte turėti oro sąlygoms atsparų lizdą lauke, tačiau kitu atveju maitinimo laidą galite prijungti ir iš vidaus. Jei norite valdyti terasos šildytuvo galingumą - ieškokite modelio su temperatūros reguliavimo galimybėmis. Taip pat įsitikinkite, kad laidas yra pakankamai ilgas, kad pasiektų artimiausią tinkamą elektros lizdą. Automatinis išjungimas taip pat yra svarbi saugos funkcija lauko šildytuvui. Ši funkcija automatiškai išjungs radiatorių, jei jis taps pavojingai įkaitęs arba netikėtais atsiradus kitiems elektros gedimo požymiams.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i