Lauko prožektoriai su saulės baterija šviečia taupiai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Saulės energija įkraunami prožektoriai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar saulės baterijų prožektoriams pasikrauti reikia saulės ar gali užtekti tik aplinkinės šviesos


Visi lauko prožektoriai bei šviestuvai su saulės baterija veiks žiemą tol, kol saulės kolektorius gaus pakankamai dienos šviesos, kad primaitintų savo baterijas, o vėliau jo šviesa galėtų veikti be pertrūkių. Daugelis žmonių klausia, ar jų žibintai veiks žiemą. Jie matomai turi ne kokius atsiminimus įsigiję labai pigius lauko šviestuvus su saulės baterijomis. Visuose saulės energija įkraunamuose lauko šviestuvuose bei LED lauko prožektoriuose naudojamos įkraunamos baterijos, su geru ličio jonų baterijų rinkiniu, kainuojančiu daugiau kaip 30 eurų, taigi jei saulės šviesos yra mažiau, tikėtina, kad lauko prožektoriaus su saules baterija veikimas bus ganėtinai apribotas.

„Nuo sutemų iki aušros“ arba „visada veikiantys“ yra dažniausiai pasitaikantys saulės baterijų prožektoriai. Jie veikia naktį iki paryčių arba iki kol išsikrauna jų baterijos. Tačiau nuo sutemų iki aušros aprašymas gali sukelti nerealius lūkesčius ir čia, mes stengiamės nenaudoti to aprašymo. Tiesiog yra per daug parametrų bei sąlygų įtakojančių kiek pakrovimas ir švietimas iš sukauptos baterijos realiai tęsis. Jei išties norite, kad šviestuvo energijos užtektų lemiamais momentais, kai to iš tikro reikia, rekomenduojame įsigyti LED šviestuvą su judesio davikliu ir baterijomis. Jis ištisai nešvies, o jo lempa įsijungs tiktai tuo atveju, kai aplinkui bus judantis žmogaus dydžio objektas. Toks algoritmas gerokai sutrumpina švietimo laiką ir suvartojamos energijos kiekį. Labai tikėtina, kad tokiu automatizuotu režimu veikiantys LED lauko šviestuvai su saulės baterija gali nutempti savo apšvietimo laiką iki pirmųjų aušros spindulių netgi žiemos metu. Tikrai verta pagalvoti apie šią energiją tausojančią lauko apšvietimo alternatyvą.

Koks bebūtų metų laikas, lauko žibintai su saulės baterijomis įkraunami tokiu pačiu principu, pagrindiniai skirtumai tarp žiemos ir vasaros yra tai, kad laiko tarpas tarp saulėtekio ir saulėlydžio gerokai sutrumpėja. Žiemą Lietuvoje saulė yra gerokai žemiau danguje, netoli horizonto, o tai turi du minusus. Vienas iš jų yra tai, kad saulės spinduliai turi daugiau atstumo bei mikroskopinių trukdžių atmosferoje, kad galėtų praeiti tolyn, o kita, kad saulės kolektorius pagamins daugiau energijos, kai jis bus pastatytas maždaug 45 laipsnių kampu, o ne tiesiai į viršų. Žiemą ypatingai svarbu vengti šešėlių, statyti kolektorius kuo labiau ant tiesioginių saulės spindulių.


Saulės baterijų prožektoriai internetu


Naršykite mūsų lauko šviestuvų su saulės baterija asortimentą. Rinkitės sau tinkančius lauko prožektorius pagal jų tikrąją paskirtį, šviesos galingumą, kainą, kokybę, automatinį junginėjimą ar rankinį, vardinius ar noname gaminius. Lauko prožektorius su saulės baterija gali būti tik pirmas iš daugelio jūsų pirkinių mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jūs tikrai nenusivilsite - mes tą garantuojame! Čia rasite viską ko reikia jūsų sekančiam apšvietimo projektui, moderniems išmaniems namams ar kaimo sodybai.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i