Grindiniai lauko šviestuvai su saulės baterija pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Saulės energija įkraunami įvažiavimo šviestuvai

Vendor 9
  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įleidžiami lauko šviestuvai su saulės baterija


Nesvarbu, ar pageidaujate pagerinti savo namų saugumą, ar sutemus apšviesti lauko valgomojo zoną, o gal pažymėti važiuojamąją dalį savo sklype, mūsų grindiniai lauko šviestuvai atliks savo funkcijas nepriekaištingai. Šių oro sąlygoms bei mindymui ar mašinų užvažiavimui atsparių įleidžiamų lauko šviestuvų pas mus rasite pačių įvairiausių stilių, įskaitant naujausius LED gatvių šviestuvus su saules baterija, kurie yra ne tik ilgaamžiai bet ir tausojantys - jie matinasi saulės energija sukaupta savo baterijose.

Šie patvarūs, į žemę įleidžiami šviestuvai, skirti atlaikyti dideles apkrovas, pavyzdžiui, užvažiavimą automobiliu, jie puikiai tinka apšviesti važiuojamąją dalį, garažą, automobilių stovėjimo aikštelę, taip pat gali būti panaudoti ir perėjų apšvietimui. Jie gaminami iš nerūdijančio plieno arba labai gryno aliuminio su grūdinto stiklo lęšiu, tad galite būti tikri, kad šios tvirtų detalių apsaugotos lempos jums ilgai tarnaus.

Įleidžiami lauko šviestuvai su saulės baterijomis taip pat be didelių pastangų gali praplėsti įvairias jūsų išorines namų erdves bei išlaikyti jūsų sodą ar kiemą kviečiančiu ir svetingu bet kuriuo metų laiku.



Įleidžiami gatvės šviestuvai su saulės baterija


Jei norėsite švelniai paskirstyti šviesą prie savo įvažiavimo, ar pageidausite labiau koncentruoto apšvietimo prie išorinių meno kūrinių, mes jums galime pasiūlyti įvairių sprendimų - įleidžiamų saulės energija įkraunamų lauko šviestuvų ar gatvės šviestuvų su saulės elementais. Jūs galite rinkitės įmontuojamas grindinio lempas skaidriu arba matiniu stiklu. Beje, daugelis mūsų lauko įleidžiamų šviestuvų ir lauko šviestuvų su saulės baterija jungiamųjų detalių taip pat gali būti reguliuojamos, tad jų pagalba lengvai galėsite valdyti lempų šviesos kryptį.

Lauko žibintus su saulės baterijomis tiesiog įstatykite jums patogioje, šviesioje (dienos metu) vietoje, be jokio išorinio elektros tiekimo ir šios autonomiškos lempos pačios apsirūpins reikiama elektros energija.

Nepamirškite, kad pas mus galite įsigyti pačių įvairiausių praktinių sprendimų bet kokiam jūsų apšvietimo projektui įgyvendinti. Vidaus ar lauko, ir pigiau nei bet kur kitur!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i