Transformatoriai, įtampos keitikliai saugūs ir patikimi | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Transformatoriai

Vendor 3
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Transformatoriai: kodėl jų reikia jūsų LED šviestuvams?


LED juostų pirkimai ir vartojimas auga ir iki 2035 metų numatoma, kad LED pagrindu veikiantys šviestuvai taps pagrindiniu apšvietimo šaltiniu buityje bei industrijoje. Vis tik ilgalaikiams LED sprendimams reikia tinkamos instaliacijos ir maitinimo. Kai kurie LED apšvietos variantai reikalauja LED transformatoriaus, įtampos keitiklio.

Perkant LED juostą reikia žinoti, ar srovės transformatorius jau įtrauktas į komplektą. Jei ne, jį būtina papildomai įsigyti. LED juostos naudoja nuolatinę (DC) 12V srovę. Dėl šios priežasties jums reikės nuolatinės srovės stabilizuoto LED maitinimo šaltinio, vadinamojo 12V transformatoriumi (transformatorius 12v). Transformatorius 12v 220v konvertuoja elektros tinklo 220V įtampą į 12V.

Ką reikia žinoti apie transformatorių?


Buitiniai transformatoriai taip pat būna skirtingų galingumų. Jūs lengvai sužinosite, ar reikalingas 12W, ar 24W transformatoriaus. Apytikslis galingumas, reikalingas vienam LED juostos metrui aptarnauti, yra maždaug 4,8W. Kadangi perkate juostą su LED technologija, gali atrodyti, kad jums taip pat reikės LED transformatoriaus kartu su juosta. Tačiau mes galime jus užtikrinti, kad nėra specialaus LED juostos transformatoriaus. Jums tiks paprastas, klasikinis elektros transformatorius arba elektroninis transformatorius.

Transformatoriaus kaina nėra didelė, tačiau ji svyruoja priklausomai nuo jo kokybės ir papildomų funkcijų ateinančių su juo. Jei tai reguliuojamas įtampos keitiklis jis jums atsieis šiek tiek brangiau, bet dėl to nenubiednėsite. Jūsų buityje pasitaikys daugiau atvejų, kai jums jo prisireiks, dėl šios priežasties buitiniai elektros transformatoriai gali būti parduodami su įvairių standartų antgalių (perėjimų) pakuote. Tiesiog nustatykite norimą išėjimo įtampą, uždėkite tinkantį antgalį ir pajunkite savo norimą elektroninį prietaisą. Taip LED transformatorius 12v gali būti paverstas į transformatorių 24v ir atvirkščiai. Išėjimo įtampos dydį pasirenkate jūs pagal norimą pajungti prietaisą. LED juostos transformatorius nėra kažkuo ypatingas - tai pats elementariausias transformatorius. Įsigykite jį pas mus, taip pat, kaip ir daugelį kitų elektros bei apšvietimo prekių su nuolaida, greitu pristatymu bei grąžinimo garantija.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i