Šviestuvai su judesio davikliu: šviesa pasirūpins savim | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Šviestuvai su jutikliu

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Šviestuvai su jutikliu - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Šviestuvai su judesio davikliu žinos kada jums reikia šviesos


Ar jau susimąstėte, kaip atrodytų pasaulis be jungiklių? Įsivaizduokite tai: judesio davikliai suveikia - šviesa automatiškai įsijungia, kai tik įeinate į kambarį ir kai jį paliekate, lempute su judesio davikliu automatiškai išsijungia. Taip, tai jau įmanoma! Šviesos jutikliai atlieka junginėtojo darbą. Koridoriuje, tualete, garaže ar rūsyje. Jums niekada nereikės grįžti į kambarį, jei pamiršote išjungti šviesą. Tuo pasirūpins šviestuvas su jutikliu. Švaistymas yra praeities dalykas, nes lauko šviestuvai su judesio davikliu sutaupo milžinišką energijos kiekį, CO2 emisijų, o daugiausia – elektros energijos. Taigi pakeiskite įprastus jungiklius jutikliniais jungikliais, standartinius šviestuvus šiuolaikinėmis aukšto dažnio lempomis ir mėgaukitės komfortu bei saugumu.

Naktinė lemputė su judesio davikliu išvaduos jus nuo galvos skausmo instaliuojant papildomą lubinę lempą - tiesiog įkiškite ją rozetėn šviesos jutikliai suveiks ir kai tik įeisite patalpon jau bus šviesu. Jums nereikės graibalioti patamsyje ir ieškoti jungtuko. Foto jutikliai tikras išsigelbėjimas pramonėje bei sandėliuose, kai darbuotojai neturi laiko nei laisvų rankų junginėti šviesų. Vidaus šviestuvai su judesio davikliu tai investicija į elektros bei darbuotojų laiko taupymą. Led šviestuvas su judesio davikliu ir baterijomis naudoja nuosavą elektros šaltinį ir pats pasirūpina savo išjungimu. Lauko lempa su judesio davikliu ypatingai praverčia norintiems sutaupyti, juk be reikalo per naktį daganti šviesa kieme - tai pinigai į balą!

Pasirūpinkite taupiais bei efektyviais apšvietimo sprendimais jau šiandieną! Jūsų pasirinktus produktus pristatysime saugiai ir greitai.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i