Šviestuvai ir jutikliai | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Šviestuvai ir jutikliai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Šviestuvai ir jutikliai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Ar jau susimąstėte, kaip atrodytų pasaulis be jungiklių? Įsivaizduokite tai: šviesa automatiškai įsijungia, kai tik įeinate į kambarį ir kai jį paliekate, ji automatiškai išsijungia. Taip, tai jau įmanoma! Tai padaroma naudojant šviesos jutiklius. Koridoriuje, tualete, garaže ar rūsyje. Jums niekada nereikės grįžti į kambarį, nes pamiršote išjungti šviesą. Tuo pasirūpins šviestuvas su jutikliu. Švaistymas yra praeities dalykas, nes vidaus ir lauko šviestuvai su jutikliu sutaupo milžinišką energijos kiekį, CO2 emisijų, o daugiausia – elektros energijos.

 

Taigi pakeiskite įprastus jungiklius jutikliniais jungikliais, standartinius šviestuvus   šiuolaikinėmis aukšto dažnio lempomis ir mėgaukitės komfortu bei saugumu. Mūsų prekių pasirinkime galite rasti šviestuvus su jutikliušviestuvus su judesio jutikliu ir kampinius laikiklius. Ir ne visi tipai turi būti prijungti prie elektros tinklo, mes taip pat siūlome saulės energija įkraunamus šviestuvus su judesio jutikliu.

Mes taip pat norėtume informuoti apie Steinel šviestuvus su jutikliu. Jie turi gražų dizainą ir savaime suprantama, kad šie šviestuvai yra su I. ir II klasės apsauga. Mes pasirinkome modelius iš prekės ženklo Steinel sandėlyje, kuriuos galime pristatyti per 3-5 dienas.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i