Lauko sieniniai šviestuvai su saulės baterija pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Saulės energija įkraunami šviestuvai

Vendor 2
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Lauko sieniniai šviestuvai: lauko šviestuvai su saulės baterija


Saules energija įkraunami lauko šviestuvai
ant sienos yra puikus būdas praskaidrinti jūsų sodą, pradedant prietamsiais vasaros vakarais, baigiant ilgomis, tamsiomis žiemos naktimis. Kadangi šiuos lauko šviestuvus su saulės baterija varo tas didelis ugnies kamuolys danguje, jums nebus jokių papildomų elektros energijos sąnaudų, o tai yra papildomi sutaupyti eurai, kuriuos galima išleisti kitiems namų ūkio reikalams.

Atkurkite tą jausmą, kai atvykstate į stilingą viešbutį kiekvieną kartą jus pasitinka automatiškai įsijungiantys įkraunami lauko šviestuvai su saulės baterija. Tokį apšvietimą sieniniais lauko šviestuvais galite susiorganizuoti ir savo namuose, tai nėra prabangos reikalas šiais laikais. Juolab, mūsų elektroninėje parduotuvėje galite užsisakyti visas šiam ir kitiems projektams reikalingas prekes: LED lauko šviestuvus su saulės baterija bei sieninius šviestuvus su judesio davikliu arba viską viename. Šiuolaikinis apšvietimas integruoja visas reikalingas išmanias technologijas, kad jums nereikėtų rūpintis nei elektros kabelių tiesimu, nei šviesos rankiniu junginėjimu. Tiesiog kabinkite savo lauko sieninį šviestuvą ten kur jums reikia šviesos labiausiai, o jis savaime pasirūpins savo maitinimu ir junginėjimu. Du zuikiai vienu šūviu. O gal netgi ir daugiau!

Jus ir jūsų svečius sveikinantys saulės energija įkraunami šviestuvai, lauko sieniniai šviestuvai išdidžiai demonstruojantys jūsų pilį visoje savo šlovėje. Tikrai nėra nieko svetingiau ir gražiau atrodančio už gerai apšviestą gražiai sutvarkytą kiemą vakare. LED sieninius lauko šviestuvus galite naudoti norint pabrėžti konkrečią funkciją ar apšviesti pastato fasadą. Galiausiai tiesiog tam, kad sutemus būtų lengviau orientuotis kieme bei matyti, kas vyksta prie įvažiavimo vartų. Jūsų sodas yra jūsų namų pratęsimas, o lauko šviestuvai su saulės baterijomis leidžia maksimaliai prailginti jame praleidžiamą laiką, todėl tai taps idealia vieta atsipalaiduoti po ilgos dienos darbų. Nesvarbu, ar jūsų dėmesys sutelktas į kažkokią specifinę funkciją, ar į apšvietimo trendą, lauko erdvės apšvietimas dar niekada nebuvo toks paprastas, todėl šiandien pradėkite savo lauko apšvietimo projektą naudodami mūsų puikius lauko žibintus su saules baterijomis - lauko sieninius šviestuvus. LED lauko šviestuvai su saulės baterija - tai tik pradžia darant jūsų namus labiau išmaniais bei intuityviais. Mes siūlome ištisas protingų namų sistemas - išbandykite ateities namų galimybes jau šiandien!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i