Philips Hue išmanusis apšvietimas - ateitis renkasi jus | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Philips Hue

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Philips Hueišmanusis apšvietimas - ateities dvelksmas jūsų namuose


Kaip Philips Hueišmanūs namai virsta nepakartojamais? Visų pirma Philips Hue nėra tiktai išmani lemputė - tai ištisa išmanaus apšvietimo sistema apjungianti visus jūsų namus. Philips Hue apskritai pakeis jūsų visus išankstinius nuostatus apie lempas, apšvietimą bei išmaniasias sistemas. Tai kažkas naujo ir iki šiol nepatirto. Tai galima būtu prilyginta momentui, kai mokslinės fantastikos filmas persikelia į jūsų namus.

Hue lemputės (philips hue gu10, hue gu10, philips hue e27) - šios išmaniosios, elektros energiją taupančios LED lempos, lauko šviestuvai gaminamos įvairiomis formomis, dydžiais bei modeliais tam, kad patenkintų jūsų pačius įvairiausius poreikius bei reikalavimus.Hue bridge - tai sistema įgalinanti visų Philips apšvietimo įrenginių visapusišką kontrolę. Į ją galima prijungti iki 50 įvairių prietaisų, vienu metu. Hue app leidžia greitai bei efektyviai kontroliuoti jūsų išmanųjį apšvietimą tiesiog per jūsų telefoną.

Philips Hue siūlo įvairiapusę apšvietimo galimybę kiekvienam jūsų gyvenamojo mano kambariui bei išorei. Dimeriuojamų LED lempučių šviesoje jūsų kasdieninė rutina atrodys ne tokia nuobodi - skirtingas ir jums pritaikytas apšvietimas lydės jus nuo ryto lovos ir pusryčių iki pat vėlyvo vakaro

Pakelkite savo energijos lygį. Naudokite LED lempučių ryškią baltą šviesą kad lengviau pakiltumėte iš lovos ryte arba sportuojant, darant mankštą. Atlikite didesnės koncentracijos reikalaujančius darbus lengviau su Philips Hue akcentiniais šviestuvais. Jie leis nukreipti jūsų dėmesį į esmę ir paliks šešėlyje tai, kas gali trukdyti susikaupti. Patogiai skaitykite knygą prie dimeriuojamos LED lemputės skaitymo šviesos, tausokite akis ir mėgaukitės siužetu. Rasti atokvėpio minutę sau gali būti sudėtinga, tačiau Philips Hue kiekvieną jūsų poilsio minutę vonioje tinkamu vonios apšvietimu bei lengvais atspalviais pavers neužmirštamu bei laukiamu laiku.

Spalvota LED juosta su pulteliu


Naudokite Philips Lightstrips lanksčias juostas nepakartojamiems apšvietimo efektams pasiekti. Klijuokite šias LED juostas su valdikliu ant spintelių kraštų, baro kontūrų ar už monitoriaus. Lankstykite, karpykite bei prailginkite šviečiančias RGB led juostas kaip tik jūsų širdis geidžia.

Pasidomėkite Philips Hue kaina mūsų parduotuvėje ir įsigykite ateities apšvietimo sistemą jau šiandieną!

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i