Philips Hue išmanusis apšvietimas - ateitis renkasi jus | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Philips Hue

Išmaniojo apšvietimo Philips Hue pranašumai

Naudodami išmanųjį Philips Hue apšvietimą galėsite iš karto valdyti savo apšvietimą. Kasdienės veiklos yra daug lengvesnės, kai turite tinkamą apšvietimą. Philips Hue padės jums pabusti ir pasisemti energijos pusryčių metu, padės jūsų vaikams sutelkti dėmesį į namų darbus, o įtemptos dienos pabaigoje suteiks jums tinkamą apšvietimą skaitymui ar poilsiui.

Paprastas montavimas

Paprastas montavimas

Sumontuoti Philips Hue paprasta. Montavimas užtrunka vos kelias minutes ir jums nereikės keisti elektros laidų namuose.

Didelis pasirinkimas

Didelis pasirinkimas

Nuo išmanaus apšvietimo, LED juostų, patalpų šviestuvų iki lauko apšvietimo – Philips Hue siūlo sprendimą kiekvienam.

Kokybės garantija

Kokybės garantija

Daugiau nei 10 metų Philips Hue produktai buvo kokybės ir pažangos sinonimas. Hue ekosistema veikia patikimai, o programa yra gerai organizuota ir reguliariai atnaujinama.

Atmosfera

Atmosfera

Pakeitę apšvietimo ryškumą, spalvą ir temperatūrą, galite iš karto pakeisti atmosferą patalpoje.

Atraskite visas funkcijas

Kaip pradėti su Philips Hue

Sumontavimas paprastas, o valdymas dar paprastesnis. Norėdami pradėti, jums reikės tik Philips Hue lemputės arba šviestuvo ir Hue programos. Tada galite bet kada pridėti Hue Jungtuvą (Bridge), kad gautumėte visą išmanaus apšvietimo funkcijų rinkinį.

Philips Hue lemputė

Sumontuokite Philips Hue lemputes

Išmaniosios lemputės yra Philips Hue pagrindas. Atsukite įprastą lemputę ir įdėkite Philips Hue lemputę. Jei norite valdyti šviesą per jungiklį, lemputė veiks kaip bet kuri įprasta lemputė.

Philips Hue programėlė

Atsisiųskite Hue programėlę

Atrasite Philips Hue magiją valdydami naudodami Hue programą arba nuotolinio valdymo pultą. Tada galėsite valdyti ryškumą, o priklausomai nuo lemputės tipo – temperatūrą ar net rinktis iš 16 milijonų spalvų.

Philips Hue bridge

Pridėkite Hue Bridge įrenginį

Išnaudokite visas Philips Hue galimybes naudodami Hue Bridge. Gaukite prieigą prie automatikos ir kitų naudingų funkcijų, skirtų iki 50 lempučių savo namuose. Hue Bridge yra visų pradinių paketų dalis.

Sužinokite daugiau

Valdykite Philips Hue savaip

Philips Hue siūlo paprastą ir patogų būdą valdyti namų apšvietimą. Dėl plataus priedų asortimento, nuo elegantiškų nuotolinio valdymo pultelių iki judesio jutiklių, jūs visada galite valdyti šviestuvus. Gerai parengta programėlė ir valdymas per balso asistentus yra savaime suprantamas dalykas.

Philips Hue Judesio jutiklis

Judesio jutiklis

Įjunkite šviestuvus judesiu. Jis veikia su baterijomis, todėl jį galite lengvai įdiegti bet kur.

Pirkti
Philips Hue Tap Dial Switch

Tap Dial Switch

Valdykite iki trijų kambarių ar zonų. Sukdami išorinį žiedą, pakeičiate šviesos ryškumą. Nuotolinio valdymo pultą galima montuoti ant sienos, padėti ant magnetinio paviršiaus arba naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą.

Pirkti
Philips Hue Dimmer Switch

Dimmer Switch

Perjunkite reguliuojamas scenas. Sklandus šviesos reguliavimas. Pritvirtinkite jį ant sienos arba magnetinio paviršiaus.

Pirkti
Philips Hue Sieninis jungiklio modulis

Sieninis jungiklio modulis

Montavimas už įprasto jungiklio. Modulis užtikrins, kad šviestuvai visada būtų maitinami. Scenų nustatymas atskiriems šviestuvams arba visoje patalpoje/zonoje atliekamas klasikiniu jungikliu.

Pirkti
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Philips Hueišmanusis apšvietimas - ateities dvelksmas jūsų namuose


Kaip Philips Hueišmanūs namai virsta nepakartojamais? Visų pirma Philips Hue nėra tiktai išmani lemputė - tai ištisa išmanaus apšvietimo sistema apjungianti visus jūsų namus. Philips Hue apskritai pakeis jūsų visus išankstinius nuostatus apie lempas, apšvietimą bei išmaniasias sistemas. Tai kažkas naujo ir iki šiol nepatirto. Tai galima būtu prilyginta momentui, kai mokslinės fantastikos filmas persikelia į jūsų namus.

Hue lemputės (philips hue gu10, hue gu10, philips hue e27) - šios išmaniosios, elektros energiją taupančios LED lempos, lauko šviestuvai gaminamos įvairiomis formomis, dydžiais bei modeliais tam, kad patenkintų jūsų pačius įvairiausius poreikius bei reikalavimus.Hue bridge - tai sistema įgalinanti visų Philips apšvietimo įrenginių visapusišką kontrolę. Į ją galima prijungti iki 50 įvairių prietaisų, vienu metu. Hue app leidžia greitai bei efektyviai kontroliuoti jūsų išmanųjį apšvietimą tiesiog per jūsų telefoną.

Philips Hue siūlo įvairiapusę apšvietimo galimybę kiekvienam jūsų gyvenamojo mano kambariui bei išorei. Dimeriuojamų LED lempučių šviesoje jūsų kasdieninė rutina atrodys ne tokia nuobodi - skirtingas ir jums pritaikytas apšvietimas lydės jus nuo ryto lovos ir pusryčių iki pat vėlyvo vakaro

Pakelkite savo energijos lygį. Naudokite LED lempučių ryškią baltą šviesą kad lengviau pakiltumėte iš lovos ryte arba sportuojant, darant mankštą. Atlikite didesnės koncentracijos reikalaujančius darbus lengviau su Philips Hue akcentiniais šviestuvais. Jie leis nukreipti jūsų dėmesį į esmę ir paliks šešėlyje tai, kas gali trukdyti susikaupti. Patogiai skaitykite knygą prie dimeriuojamos LED lemputės skaitymo šviesos, tausokite akis ir mėgaukitės siužetu. Rasti atokvėpio minutę sau gali būti sudėtinga, tačiau Philips Hue kiekvieną jūsų poilsio minutę vonioje tinkamu vonios apšvietimu bei lengvais atspalviais pavers neužmirštamu bei laukiamu laiku.

Spalvota LED juosta su pulteliu


Naudokite Philips Lightstrips lanksčias juostas nepakartojamiems apšvietimo efektams pasiekti. Klijuokite šias LED juostas su valdikliu ant spintelių kraštų, baro kontūrų ar už monitoriaus. Lankstykite, karpykite bei prailginkite šviečiančias RGB led juostas kaip tik jūsų širdis geidžia.

Pasidomėkite Philips Hue kaina mūsų parduotuvėje ir įsigykite ateities apšvietimo sistemą jau šiandieną!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i