Garso įranga, ausinės, kolonėlės, radio imtuvai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Garso prietaisai

Vendor 5
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Nepermokėkite už buitinę garso įrangą, įsigykite kokybiškas ir nebrangias ausines Lempų Manijoje


Turint šimtus skirtingų tipų ausinių, naujos poros pasirinkimas gali būti painus reikalas. Yra daugybė variantų - nuo pačių pigiausių iki profesionaliam įrašymui skirtų prietaisų. Šiame, laidų nekenčiančių ir komfortą dievinančių vartotojų amžiuje nenuostabu, kad tikros belaidės ausinės netrukus taps nauju standartu. Nepaisant problemų iškylančių dėl visur besipainiojančių ir susinarpliojančių ausinių su laidu, yra ir keletas kitų momentų, kuriuos turėtumėte primti dėmėn prieš įsigydami sau tinkamas ausines.Ir kuo iš tikrųjų skiriasi ausinės belaidės ir TIKRAI bevieles ausinės?


Geriausios belaidės ausines yra Bluetooth ausinės ar IEM, tarp kurių nėra nei laidų, nei laidelių, nei prijungimo prie atskiro garso šaltinio. Kadangi jie neturi laidų, mikrofonas, garsiakalbis, valdikliai ir baterija įmontuoti į patį belaidžių ausinukų korpusą.

Tačiau jei jums rūpi išties išskirtinė garso kokybė ir ryšio patikimumas - rinkitės laidines ausinės, apdengiančias jūsų ausis nuo pašalinių garsų ir leidžiančios patirti arčiausią garsą tam, kuris sklinda iš jūsų garso šaltinio. Pirkite ausines su mikrofonu, ar laisvų rankų įrangą, jei dažnai kalbate telefonu sportuodami, vairuodami ar internetinių konferencijų metu.

Nešiojamos kolonėlės


Nedaug dalykų gyvenime suteikia tiek malonumo, kiek klausymasis mėgstamos muzikos. Bet, kaip jau jūs spėjote įsitikinti - netgi jūsų gražiausia muzika nublanksta jei jos klausotės pačiais pigiausiais ausinukais. Žmonės ne veltui investuoja tukstančius eurų į kokybišką garso aparatūrą. Na, bet nereikia persistengti. juk yra ir kolonėlių kompiuteriui ar bliutuf kolonėlių, kurios tikrai nepradegins skylės jūsų kišenėje ir tuo pačiu pasiūlys visai padorų garsą. Jūs netgi galėsite rengti mažus vakarėlius pas save namuose ir kaimynai nesiskųs, kad muzika per garsi.

Taigi, naudokite šias garso kolonėles su savo nešiojamais ir stacionariais kompiuteriais, telefonais, radio imtuvais, plokštelių grotuvais. Pagarsinkite jų pagalba internetines radijas, taip kad ne tik jūs bet ir jūsų kolegos darbe linguotų į ritmą darydami metines ataskaitas. Įsigykite kolonelę su mikrofonu jei nemėgstate ausinių ir nenorite papildomų išlaidų mikrofonui. Ji taip pat idealiai tiks internetinių konferencijų metu, esant keletui kalbėtojų prie vieno kompiuterio.

Įsigykite kokybiškos buitinės garsinės įrangos su nuolaidomis bei nemokamu pristatymu jau dabar!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i