Kūdikio lovytės apsaugėlės, lovytės borto apsauga | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lovytės pertvaros

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar lovytės apsaugėlės iš tikrųjų prideda saugumo


Kūdikiai pažįsta savo aplinką ją pamažu tyrinėdami. Atsargios mamos stebi viską, kas pirmaisiais metais gali pakenkti jų mažyliams. Lovytės apsauga arba lopšio buferiai yra sprendimai, kurie sumažina šansus kūdikiui susižeisti į kietas konstrukcijos dalis.

Vaikiškos apsaugos lovytei yra suprojektuotos taip, kad netyčia paslydęs ar pargriuvęs vaikelis nesusižeistų savo galūnių ar galvytės. Neabejotina, kad jie apsaugo jūsų kūdikį nuo smūgių, tačiau yra kitų pavojų susijusių su minkšta lovytes apsauga, mat patirtis rodo, kad kūdikiai jų pagalba gali ir uždusti.


Kodėl naudojamos lovos apsaugėlės kūdikiams


Lovos apsaugėlės buvo naudojamos ištisais dešimtmečius, montuojamos dideliais tarpais nuo lovytės kraštų, kas lengvai galėdavo lemti kūdikio užstrigimą bei uždusimą. Šiuolaikinės apsaugėlės lovytei dedamos pakankamai arti lovos rėmų, kad kūdikio galva netilptų. Nėra jokių abejonių, kad vaikiškos lovytės apsaugėlės yra patrauklios išvaizdos ir, kai jos derinamos prie patalynės komplektų, visa tai sukuria jaukią aplinką jūsų mažyliui.

Kai kurie tėvai yra susirūpinę dėl vaiko rankos ar kojos įstrigimo tarp lovos rėmų, kiti baiminasi, kad jų kūdikis gali atsitrenkti galvą į lopšio šonus ir taip smarkiai susižaloti. Dėl to jie yra įsitikinę, kad įsigijus apsaugą lovytei 360 ar padarius lovytės apsaugėles iš pagalvėlių jų kūdikis bus žymiai saugesnis.

Pediatrai perspėja, kad apsaugėlės kūdikio lovytei gali būti naudojamos tik vyresniems nei metų vaikams. Jie taip pat abejoja, kad mažylis gali kaip nors susižeisti į lovos rėmus. Labiau tikėtina, kad kūdikis pats ištrauks galūnę, o ekstremaliu atveju pradės verkti tokiu būdu prisikviesdamas pagalbos.


Lovytės apsaugėlės kūdikiams internetu


Naudoti kūdikių lovytės apsaugėles ar ne, galutinis sprendimas priklauso jums. Jei vis tik nuspręsite, kad jos vertos jūsų investicijos, mūsų svetainėje esame jums paruošę pačias geriausias lovyčiu apsaugėles jūsų mažyliams. Apsaugėlės į lovytę, lovytės borto apsauga pačiomis žemiausiomis kainomis rinkoje! Įsigykite su nuolaidomis ir garantijomis.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i