Savaitės nuolaidos LED šviestuvams, LED juostoms | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED šviestuvai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED šviestuvų išpardavimas - tik šią savaitę nuolaidos iki 70%


LED žibintai - tai apšvietimo trifektas. Jie yra ryškūs, tarnauja amžinai ir sunaudoja daug mažiau energijos. LED šviestuvai - tai naujausios apšvietimo technologijos, gali lengvai būti integruotos su išmaniaisiais namais. Vis daugiau žmonių pasikliauja LED apšvietimu jau nekalbant apie jų panaudojimą transporto priemonėse, dviračių žibintuose bei kt. Šiame trumpame straipsnyje aprėpsime pagrindinius LED lempų tipus bei jų panaudojimą.

Energetikos mokslininkų duomenimis, gyvenamųjų patalpų apšvietimas LED žibintais bei LED juostomis sunaudoja iki 75% mažiau energijos, palyginti su senesne kaitinamąja alternatyva. Laikui bėgant, tai gali sukelti astronominį sutaupytos energijos kiekį, jei skaičiuosime viso pasaulio mastu. Kadangi LED apšvietimas (liaudiškai ledinės lempos) nuolat populiarėja, per metus jų yra sukuriama daugybė skirtingų LED žibintų tipų.

Atsižvelgiant į tai, kad per pastarąjį dešimtmetį LED apšvietimą supančios technologijos tapo pažangesnės, šie žibintai tampa vis mažesni bei kompaktiškesni. Kitaip sakant, vienas iš labiausiai paplitusių LED apšvietimo tipų šiandien yra miniatiūriniai šviesos diodai, į kuriuos įeina mikroschemos, nano ir piko šviesos diodai. Šie žibintai yra labai maži ir paprastai būna vienos spalvos ar formos. Dažniausiai naudojamos miniatiūrinės lempos yra nuotolinio valdymo pultuose, skaičiuotuvuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Atsižvelgiant į mažiau sudėtingą dizainą ir nedidelį dydį, šiuos žibintus galima lengvai įdėti į plokštę, nereikalaujant prietaiso, naudojamo šilumai valdyti. Dėl to šios lempos puikiai tinka technologiškai pažangioms pramonės šakoms visame pasaulyje. Be to, svarbu pažymėti, kad šie žibintai yra trijų skirtingų tipų: standartiniai, silpnos srovės,bei itin didelio našumo. Nesvarbu, kokį tipą LED apšvietimui naudojate, įmanoma lengvai rasti sprendimą tiksliai atitinkantį su jūsų specifinius poreikius.


Nuolaidos šviestuvams, LED lempoms perkant internetu


Naudokitės mūsų teikiamomis nuolaidomis ir akcijomis šviestuvams, LED lubiniams šviestuvams, lauko LED šviestuvams, LED juostoms bei apskritai visoms lempoms veikiančioms revoliuciją apšvietimo industrijoje sukėlusių šviesos diodų pagrindu.

Mes, Lempų Manijoje, įsitikinę, kad nerasti sau tinkamo LED šviestuvo tokioje jų gausybėje yra neįmanoma. Šį kartą tikrai negalėsite skųstis, kad kaina per aukšta ar kišenė neleidžia - nustokite aimanuoti, padarykite tam pertrauką! Viskas ką jums reikia padaryti - tai išsirinkti sau tinkančius šviestuvus. Tiesiog naudokitės įvairiais apšvietimo parametrų filtrais mūsų paieškos laukeliuose ir susiaurinkite savo paiešką iki keleto LED lempų variantų idealiai tinkančių tik jūsų specifiniams poreikiams.

Mūsų savaitės nuolaidos leis jums įsigyti visus jūsų pasirinktus LED šviestuvus už akiplėšiškai mažą kainą. Naudokitės šia išskirtine proga jau šiandien nelaukdami kito išpardavimo!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i