Bokštiniai ventiliatoriai, ventiliatoriai be sparnuotės | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Bokštiniai ventiliatoriai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kaip pasirinkti tinkamą bokštinį ventiliatorių


Jei ieškote elektrinio ventiliatorius namams ar darbovietei, kad karštą vasaros dieną jaustumėtės jaukiai ir užtikrintumėte darbingą atmosferą, rekomenduojame ventiliatorių bokštą - kambario ventiliatorių, patikimą ginklą kovai su nepakeliamomis karščio bangomis. Jei nesiryžtate investuoti į oro kondicionierių, nes jums tereikia trumpalaikės atgaivos - pastatomas ventiliatorius be sparnuotės gali būti tas vėdintuvas kurio jums reikia. Jį lengvai galite pernešti iš vienos vietos į kitą. Jums nereikės rūpintis, kad į jį nesusižeistų augintiniai ar vaikai - jame nėra jokių pavojingų besisukančių menčių.

Kiti šio bokštinio ventiliatoriaus vėsintuvo privalumai būtų išskirtinis ir modernus dizainas. Tiesiog išsirinkite jums tinkantį stilių bei spalvą, derantį prie jūsų dekoro. Šis ventiliatorius aušintuvas taip pat yra tylus ventiliatorius. Tad jei ieškote beveik begarsio ventiliatoriaus savo ar vaikų miegamiesiems, galima sakyti, kad jį jau suradote! Šie ventiliatoriai pastatomi šalia lovos neskleis jokių dūzgiančių garsų ir nezvimbs, kaip mentiniai ventiliatoriai buitiniai ar kanaliniai. Bokštinių ventiliatorių skleidžiamas garsas yra daugiau primenantis baltą triukšmą, kuris tik dar labiau skatina jūsų miegą bei slopina visus pašalinius aplinkos garsus.

Taip pat verta paminėti, kad bokštinis ventiliatorius nuo karščio suvalgys daug mažiau energijos nei oro kondicionierius.


Kitos bokštinių ventiliatorių funkcijos


Kaip ir dauguma šiuolaikinių buitinių prietaisų, ventiliatorius su nuotoliniu valdymu jūsų, tikriausiai, nenustebins. Bet koks šiuolaikiškas šaldantis ventiliatorius ar elektrinis šildytuvas ventiliatorius pagal nutylėjimą turėtų turėti nuotolinio valdymo galimybę. O jei norite eiti dar toliau, ventiliatorius su judesio davikliu galėtų būti kitas jūsų susidomėjimo objektas. Tai daugiau prietaisas žmonėms mėgstantiems viską automatizuoti, palikti kuo daugiau sprendimų dirbtiniam intelektui ir rūpintis kur kas svarbesniais reikalais. Tad jei turite išmanius namus ir norite dar vieno nekvailo prietaiso galvojančio už save - kodėl gi jo neįsigijus?
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i