Rozetės, kištukiniai lizdai, prailgintuvai internetu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Kištukiniai lizdai ir skirstytuvai

Vendor 3
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Rozetės, kištukiniai lizdai ir prailgintuvai - apsirūpinkite elektros prekėmis vienoje vietoje


Nesipeškite su savo šeimos nariu dėl paskutinės rozetės - mes turime jums paruošę aibę kištukinių lizdų. Turėkite savo 3, 5 ar netgi 10 įrenginių sujungtų į vieną elektros lizdą. Tik pasisaugokite sąskaitos už suvartotą elektrą. Jei jums trūksta kelių centimetrų ar kelių metrų iki artimiausio elektros lizdo mūsų elektros prailgintuvai ateis į pagalbą.

Atpiginti kištukiniai lizdai, populiariausios wifi rozetės elementariausi elektros lizdai ar elektros rozetės - viską galite rasti savarankiškai, paprastai arba su mūsų konsultanto pagalba. Mūsų elektroninėje parduotuvėje nuolatos vyksta akcijos. Daugumą elektros bei apšvietimo prietaisų galite įsigyti smarkiai nukainuotus. 

Vilma rozetės, Jung rozetės ir Schneider rozetės tai tai tik keletas firminių produktų iš kurių galite rinktis užsukę pas mus. Sandarios, hermetiškos lauko rozetės, pačių įvairiausių ilgių elektros prailgintuvai, elektros skirstytuvai atitinkantys įvairiausius jūsų poreikius bei standartus. Galingosios trifazės rozetės, virštinkinės rozetės ir visko ko tik gali prireikti jūsų elektros instaliacijos poreikiams rasite užsukę į mūsų parduotuvę.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i