Įleidžiami lubiniai LED šviestuvai - šviesa pagal jus | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

LED įmontuojami šviestuvai

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įleidžiamas lubinis LED šviestuvas neužima papildomai vietos ir taupiai šviečia ten kur reikia


Įleidžiami LED šviestuvai - tai lempos, įmontuojami lubiniai šviestuvai, kurių pagrindinė ir nepageidaujama techninė dalis slepiama lubose, todėl jie yra tinkami tik nuleistoms gipso kartono ar įtempiamoms luboms. Dėl šios priežąsties jie netinka įprastoms tinkuotoms luboms, nes nėra kur paslėpti "negražiosios dalies". Įleidžiami lubiniai LED šviestuvai ar įleidžiamos LED panelės labai populiarus būdas bendram apšvietimui namuose sukurti bet kokioje patalpoje.

LED apšvietimas lubose turi nemažai dizaino, stiliaus galimybių: tiek paprasti apvalūs ar kvadratiniai, tiek aukštesni, kryptiniai, tiek grupuojami po du, valdomi nuotoliniu būdu pultelio pagalba. Kokius lubų šviestuvus rinktis, priklauso nuo interjero nuotaikos.

Kadangi vonioje dažniausiai naudojami būtent įmontuojami šviestuvai, atkreipkite dėmesį, jog jie privalo būti ne mažesnės nei IP44 apsaugos nuo drėgmės klasės. Vonios LED šviestuvai privalo būti saugūs ir praktiški. Bet koks įleidžiamas LED šviestuvas drėgnose ar karštose patalpose netiks. Pasidomėkite prieš pirkdami.

LED lubų šviestuvas yra reliatyviai naujas fenomenas. Visų pirma šis modernus šviestuvas naudoja efektyvias ir taupias, tiktai matomą šviesos spektrą išskiriančias LED lemputes (Įprastinės lemputės dar papildomai vartoja elektros energijos spinduliuodamos bereikalingą kaitrą). Be visa to LED lempos yra ilgaamžės bei perdirbamos. Įmontuojamilubiniai šviestuvai su LED technologijomis gaminami įvairių tipų: brangesni lubų šviestuvai specialiai kuriami garsių dizainerių tiesiog pagal labai specifinį užsakymą tam tikroms patalpoms, pavyzdžiui, kino teatro salei. Kai kurių jų pavyzdžių galite rasti ir pas mus.

Įleidžiamų lubinių šviestuvų platus panaudojimas


Įleidžiamai LED šviestuvai pasižymi savo neįkyrumu. Kitais žodžiais: šie įleidžiami šviestuvai per daug neišsišokantys, neatkreipiantys į save dėmesio, o tik atliekantys savo tikrąją funkciją - tinkamai ir tolygiai apšviesti numatytasias patalpas. Šviestuvo išorėje nesimato, nes jis yra sulig lubų lygiu - matoma tik jo skleidžiama šviesa. Šie įleidžiami LED šviestuvai gali būti ir automatizuoti - su judesio jutikliu. Įsižiebiantys, tiktai tuo atveju, kai patalpose kažkas yra bei užgestantys savarankiškai kai kambarys apleidžiamas ir lieka tuščias.

Specializuoti lediniai lubiniai šviestuvai be problemų gali būti naudojami ir lauko sąlygomis, taip pat industrijoje, cechuose bei dirbutėse. Įleidžiamas lauko šviestuvas, kaip ir jo vidaus atitikmuo populiariai vartojamas su judesio davikliais, įvažiavimo takams apšviesti, bei tose vietose, kur patamsyje apšvietimo jungiklio ieškojimas tampa nepraktikšu. Automatizuotas bei išmanusis apšvietimas laikui bėgant pakeis visus rankiniu būdu valdomus jungiklius. Lygiai taip, kaip elektros lemputė pakeitė žibalines lempas bei žvakes. Visus naujausius apšvietimo trendus bei ateities lempas rasite pas mus. Nepatingėkite panaršyti mūsų elektroninės parduotuvės ir būsite maloniai nustebinti.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i