Oro šildytuvai, elektriniai radiatoriai, konvektoriai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Šildytuvai ir radiatoriai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Šildytuvai ir radiatoriai - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Efektyvūs elektrinai šildytuvai jūsų namams


Juk būna dienų, kai centrinis šildymas nepaveža ir norisi šiek tiek daugiau šilumos namuose. Arba nuvykstate į savo vasarnamį po žiemos, o ten jus pasitinka stingdanti drėgmė bei šaltis. Jums visai nereikia vaidinti užsigrūdinusių ir kentėti temperatūrų ekstremumus. Juk gyvename XXI amžiuje ir tie laikai, kai tekdavo stirenti dėl šilumos nepritekliaus jau seniai praeityje. Juolab yra prikurta tiek daug šildymo sistemų - elektriniais radiatoriais jau nieko nenustebinsi. Tačiau žmonėse vis dar išlikęs neigiamas požiūris į elektrinį šildymą dėl visai suprantamų priežasčių. Seniau niekas neužsiimdavo kurti efektyvių elektrinių šildytuvų, ir po pirmo mėnesio jų bandymo pasišildyti elektra žmonės nusivylę grįždavo prie senovinio ir patikrinto būdo pasikaitinti malkomis bei anglimis. Jie apsigalvodavo pamatę savo sąskaitas už suvartotą elektros energiją.

Tačiau ir tie laikai jau praėjo, nes Lempų Manijoje šiandien galite įsigyti taupių elektrinių radiatorių su neįtikėtinomis nuolaidomis. Modernūs infraraudonųjų spindulių šildytuvai, karšto oro konvektoriai, keramikiniai šildytuvai - patys įvairiausi bei ekonomiškiausi šildytuvai namams jūsų paslaugoms!


Elektrinių šildymo radiatorių privalumai


Nors yra prikurta ir prigaminta tikrai pačių įvairiausių oro šildytuvų variantų, ne visi šildymo būdai yra vienodi. Priklausomai nuo jūsų šildomo būsto vietos ir išdėstymo, kai kurie būdai gali būti labiau tinkami nei kiti, tačiau elektrinių šildytuvų privalumai paprastai juos daro efektyviausiais, prieinamiausiais bei patikimiausiais.

Be degių medžiagų, degių dujų ar kenksmingų dūmų, elektrinis šildymas yra saugiausias įmanomas jūsų namų šildymo sprendimas. Dauguma elektrinio šildymo metodų neturi judančių dalių, o tai reiškia, kad yra mažesnė sistemos gedimo tikimybė, todėl jūsų šildymo sistema tarnaus ilgai.

Pavyzdžiui, elektrinis konvekcinis radiatorius geriausiai veikia, kai šildomas ilgą laiką. Norint pasiekti tikslinę temperatūrą, konvekcinis radiatorius naudos daugiau laiko ir energijos nei infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Tačiau pasiekus reikiamą šilumos ribą ją lengvai palaikys nekintančią. Lempų Manija gali pasiūlyti įvairių elektrinių šildytuvų tiek jūsų vidaus erdvėms tiek laukui bei terasoms. Taip pat nepamirškite patikrinti ir kitų mūsų siūlomų prekių kategorijų, sutaupykite siuntimo išlaidoms pirkdami didesnėmis sumomis ir nepamirškite, kad pas mus galioja 60 dienų prekių grąžinimo garantija. Tad leiskite savo pinigus su malonumu ir nesijaudindami, o kaip priedą gausite malonių siurprizų!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i