LED lubiniai šviestuvai - apsišviesk kaip bosas | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

LED lubiniai šviestuvai

Vendor 7
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED lubinis šviestuvas: kas lemia jo kylantį populiarumą


LED lubų šviestuvas yra reliatyviai naujas fenomenas. Visų pirma jis naudoja efektyvias ir taupias, tiktai matomą šviesos spektrą išskiriančias LED lemputes (Įprastinės lemputės dar papildomai vartoja elektros energijos spinduliuodamos bereikalingą kaitrą). Be visa to LED lemputės yra ilgaamžės bei perdirbamos. LED liustros arba LED lubiniai šviestuvai gaminami įvairių tipų: brangesni lubų šviestuvai specialiai kuriami garsių dizainerių tiesiog pagal labai specifinį užsakymą tam tikroms patalpoms, pavyzdžiui, kino teatro salei. Kai kurių jų pavyzdžių galite rasti ir pas mus.

Liaudyje populiariai vadinami lediniai lubų šviestuvai pasižymi savo neįkyrumu. Kitais žodžiais: šie lubų šviestuvai per daug neišsišokantys, neatkreipiantys į save dėmesio, o tik atliekantys savo tikrąją funkciją - tinkamai ir tolygiai apšviesti numatytąsias patalpas. Ekstremalus to variantas yra įleidžiami lubiniai LED šviestuvai, kai šviestuvo išorėje nesimato, nes jis yra sulig lubų lygiu - matoma tik jo skleidžiama šviesa. Šie įleidžiami LED šviestuvai gali būti ir automatizuoti - su judesio jutikliu. Įsižiebiantys, tiktai tuo atveju, kai patalpose kažkas yra bei užgęstantys savarankiškai kai kambarys apleidžiamas ir lieka tuščias.

Lediniai lubiniai šviestuvai be problemų gali būti naudojami ir lauko sąlygomis, taip pat industrijoje, cechuose bei dirbtuvėse. Įleidžiamas lauko šviestuvas, kaip ir jo vidaus atitikmuo populiariai vartojamas su judesio davikliais, įvažiavimo takams apšviesti, bei tose vietose, kur patamsyje apšvietimo jungiklio ieškojimas tampa nepraktišku. Automatizuotas bei išmanusis apšvietimas laikui bėgant pakeis visus rankiniu būdu valdomus jungiklius. Lygiai taip, kaip elektros lemputė pakeitė žibalines lempas bei žvakes. Visus naujausius apšvietimo trendus bei ateities lempas rasite pas mus. Nepatingėkite panaršyti mūsų elektroninės parduotuvės ir būsite maloniai nustebinti.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i