Dūmų detektoriai - įsigykite privalomą apsaugą pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Dūmų detektoriai

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Dūmų detektoriai - privalomas prietaisas visuose namuose


Nuo 2018-05-01 privaloma gyvenamuosiuose būstuose įsirengti autonominius dūmų detektorius. Autonominis dūmų detektorius yra paprastas prietaisas, kurio vienoje dėžutėje yra visi komponentai, reikalingi patikimam dūmų aptikimui ir signalizacijai (generuojant garsų akustinį įspėjamąjį signalą). Apsaugokite savo namus, prisimindami kad „geriau būti pažadintam dūmų detektoriaus nei gaisrininko“.

Dujų detektorius - papildomas prietaisas investuojantiems į atsargumą


Brangesni dujų nuotėkio detektoriai pasižymi savo didesne funkcijų galimybe, greitaveika bei patikimais matavimų rezultatais. Kai kurie dujų detektoriai turi senkančios baterijos žymę, yra nedidelio dydžio bei svorio, lengvai valdomi. Šie jutikliai pritaikyti naudoti plačiose pramonės sferose, laboratorijose ir diagnostikos centruose kontroliuojant dujų nuotėkį. Mūsų dujų nuotėkio detektoriai ar gaisro detektoriai puikiai tiks ieškantiems optimalios kainos.

Jei nesate tikri, kokio tipo dujų nuotėkio detektoriai ar smalkių detektoriai jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i