är gloves, pirštinės alergiškiems, juodos pirštinės | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Apsauginės pirštinės

Vendor 4
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi

Kategorijos aprašymas

Kodėl verta rinktis kokybiškas juodas pirštines är gloves


är pirštinės yra prabangaus dizaino antivirusinės, draugiškos jutikliniams ekranams (pirštinės išmaniesiems telefonams) apsauginės pirštinės, patobulintos nepaprastomis savaiminio išsivalymo ir hidrofobinėmis savybėmis. Kiekvienas asmuo per dieną turi sąlytį su daugiau nei 500 paviršių. Todėl šios pirštinės yra sukurtos taip, kad užtikrintų kasdienę apsaugą vietovėse, kuriose yra didesnė mikrobų koncentracija. Naudokite šias pirštines darbui ar poilsiui. Jos taip pat puikiai tinka, kaip pirštinės alergiškiems žmonėms.

Kiekviena detalė jose yra svarbi, todėl är pirštinės jums suteikia maksimalų komfortą, tuo pačiu užtikrindamos aukštos kokybės apsaugą. Be to, vyriškos ir moteriškos pirštinės yra identiškos. Naudokite jas kaip darbines pirštines ar mėgaudamiesi laisvalaikiu.

Skirtingai nei medicininės pirštinės, kurios yra barjeras tarp mikrobų ir rankų odos, antivirusinės pirštinės gali sumažinti infekcijų plitimą. Naudodama dezinfekuojančias priemones, antivirusinė pirštinė užmuša virusus lietimosi su paviršiais metu.


Apsauginės pirštinės internetu pigiau


Daugkartinio naudojimo ir plaunamų apsauginių darbo pirštinių su įmontuota antivirusine apsauga privalumai yra tie, kad jos turi aktyvų apsaugos nuo mikrobų sluoksnį slopinantį jų dauginimąsi. Antivirusinės pirštinės, sukurtos suteikti ilgalaikį gaivumą, apsaugą ir išskirtinį komfortą ilgesniam naudojimui, idealiai tinka užkirsti kelią mikrobų ir virusų plitimui jūsų darbo vietoje, kai dirbama rankomis. Puikiai tinka daugybei darbo vietų ir veiklų, įskaitant bendrą tvarkymą, siuntų pristatymą, darbą su mašinomis, sandėliavimą, gamybą ir dirbant su išmania ar kompiuterine įranga.

Ir be abejo, drąsiai naudokitės savo išmaniaisiais telefonais nenusiimdami savo rankų apsaugos: är gloves - tai antibakterinės apsauginės pirštinės išmaniesiems telefonams! är apsaugines pirštines pirkti galite pas mus, Lempų Manijoje su nuolaidomis ir saugiu pristatymu.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i