Liuminescencinės lempos, fluorescencinės lempos pigiai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Liuminescenciniai šviestuvai

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Liuminescenciniai šviestuvai - geriausias biuro apšvietimas, užtikrinantis darbuotojų produktyvumą


Kaip nuspręsti, kuris apšvietimo variantas padidins produktyvumą, kūrybiškumą ir bendrą gerovę? Panašiai kaip ir pietų meto pasivaikščiojimas saulėtą darbo dieną veikia jūsų nuotaiką, taip ir jūs patys galite pajausti, kaip tinkamas apšvietimas gali paveikti jūsų nuotaiką ir produktyvumą. Naujausi ergonomikos tyrimai - žmonių efektyvumo darbo aplinkoje tyrimas - rodo, kad šis reiškinys yra ne tik jūsų galvoje.

Tiesą sakant, netgi trečdalis darbuotojų būtų laimingesni darbe, jei biure būtų geresnis apšvietimas, rodo apklausa. Didžioji 80 procentų darbuotojų teigė, kad jiems svarbu turėti gerą apšvietimą biure. Rasti geriausią biuro apšvietimą, dėl rimtų priežasčių, tapo svarbiausiu dizaino komandų ir biuro vadovų prioritetu. Būtent liuminescencinės lempos turi kelis parametrus, kurie atitinka ir darbdavių ir darbuotojų lūkesčius.


Biuro apšvietimas liumisensinėmis lempomis ir produktyvumas


Nesvarbu, ar biuro šviesos šaltinis yra natūralus, dirbtinis, ryškus LED darbinės lempos su melsvu atspalviu, ar blankus ir geltonas, kaip fluorescencinės lempos - šviesos tipas, kuris veikia darbuotojus, daro įtaką ne tik nuotaikai, paros ritmams ir fizinei sveikatai, bet ir produktyvumui bei kūrybiškumui.

Turėdami tinkamą apšvietimą žmonės gali būti kūrybiškesni ir turėti daugiau kūrybinių idėjų. Tinkamas apšvietimas gali padėti jums pasinerti į tinkamą darbinę, kūrybišką būseną. Tačiau per silpnas apšvietimas gali apkrauti akis ir jausti mieguistumą bei nuovargį. Kita vertus, per ryškus apšvietimas gali būti šiurkštus jūsų akims, sutrikdyti miegą ir sukelti migrenos simptomus.

Liuminescencinės lempos augalams taip pat naudojamos, nes jų šviesos ir šilumos skleidžiamas spektras yra artimiausias saulei. O tai kas artima saulės šviesai priimtina ir augalams, ir žmogui.


LED lempos vietoj liuminescencinių


Pastaraisiais metais šviesos diodų žibintai buvo palankūs kaip energiją taupanti alternatyva fluorescencinėms lempoms. Nors šviesos diodų žibintai gali būti šiek tiek brangesni nei liuminescencinės lempos t5, tačiau naudojant biure jie ilgainiui gali sutaupyti įmonės suvartojamos elektros sąskaita. Taip yra todėl, kad LED darbinių lempų tarnavimo laikas paprastai yra ilgesnis nei liumisensinių lempų ir neskleidžia energijos pertekliaus nereikalingų infraraudonųjų spindulių (šilumos) pavidalu, kaip tai daro fluorescencinės lempos.

Mūsų apšvietimo komandos patirtis ir techninės žinios suteikia jums galimybę nerti tikrai giliai ir sukurti produktyvią darbo erdvę, ar poilsio zoną. Jei jus domina pasinerti dar giliau į ryškų apšvietimo pasaulį, mielai kviečiame naršyti mūsų svetainę, galbūt sužinosite apie pačias netikėčiausias apšvietimo galimybes, ir visas jas galite įsigyti pas mus už labai prieinamas kainas.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i