Akcentiniai LED šviestuvai - jums paklūstanti šviesa | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED akcentiniai šviestuvai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED akcentiniai šviestuvai siekiantiems stilingumo, daugiau išraiškos, pabrėžtinumo


Akcentinis apšvietimas - tai ne tik muziejams ar parodų salėms. Nėra abejonių, kad jūsų namuose ar ofise taip pat yra į ką labiau turėtų būti kreipiamas dėmesys. Na, o jei vis tik taip nėra, LED akcentinis šviestuvas pats savaime atrodo moderniai ir jo daugiakryptė, aiški, kontroliuojama šviesa gali pasitarnauti daugybėje atvejų. Šie kryptiniai šviestuvai - modernūs pakabinami šviestuvai, šviečiantys LED lempučių pagrindu šiuo metu pasaulyje išgyvena savo populiarumo augimą. Visų pirma dėl savo suvartojamos elektros energijos taupumo, bei aiškios ir akiai malonios baltos šviesos. Šviestuvai ant bėgelių dar gali būti ir paslankioti idealiai apšvietimo krypčiai surasti. Lubinis LED šviestuvas, toks kaip įleidžiamas LED šviestuvas savo ruožtu daugiau statinis, tačiau ideliai tinka ankštose patalpose, nes papildomai neužima vietos. Tačiau ir jo skleidžiamas apšvietimas gali būti lengvai pakreiptas - tuo ir ypatingas akcentinis apšvietimas.

Akcentiniai LED šviestuvai nėra apribojami tik vidiniam apšvietimui ar montavimui lubose. Kryptiniai lauko šviestuvai, sieniniai LED šviestuvai, kurie beje gali turėti savo valdymo pultelius bei automatinių jungiklių jutiklius taip pat turi vis labiau platėjantį gerbėjų ratą. Kai kurie gali dieną autonomiškai įsikraudinėti saulės energiją, o tamsiuoju paros metu eikvoti tai ką sukaupė savo baterijose.

Montuokite akcentinius LED šviestuvus savo vonios, darbo, vaikų, svetainės kambariuose - jų panaudojimo galimybės gali būti apribotos tik jūsų fantazija. Tai modernus ir universalus apšvietimo tipas bet kuriam atvejui. Stilingas ir praktiškas, ilgaamžis bei įdomus - jūsų namams, ofisui, parduotuvei ar sporto salei. Užsakykite jau šiandieną! Didesniems užsakymams taikome nemokamą pristatymą bei kitas nuolaidas.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i