Kambarių apšvietimas kiekvienam kambariui pagal jo paskirtį | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Pagal kambarį

Perkamiausi

Geriausi savaitės pasiūlymai

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Naujos prekės

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Kategorijos aprašymas

Kambarių apšvietimas neatsiejama jaukių namų sukūrimo dalis


Tačiau kurį šviestuvą išsirinkti? Mes paruošėme jums apšvietimo paskirstymą pagal kambarius, nes kiekvienas kambarys yra specifinis ir ne kiekviena lemputė tinka kiekvienam kambariui.


Kiekviena šeimininkė tikrai sutiks su mumis, kad tinkamai apšviestas virtuvės blokas yra kiekvienos geros kulinarės patirties pagrindas. Bet ką pasirinkti į šio kambario apšvietimą? Pastaraisiais metais dažniausiai naudojamas virtuvės bloko LED apšvietimas, kai įdomūs tiek klasikiniai LED perbraukiami apšvietimo įtaisai, tiek šiuolaikiškos, beveik nematomos LED juostos. Jei ieškote apšvietimo virš valgomojo stalo, populiarūs modernūs virtuvės šviestuvai, kurie užbaigia bendrą virtuvės ir valgomojo atmosferą.

Negalima nuvertinti kambario šviestuvų, jei tai vonios kambarys. Mes praleidžiame daug laiko vonioje, o tinkamai apšviestas veidrodis yra labai svarbus. Todėl siūlome ne tik apšvietimą virš veidrodžių, bet ir apšviestus veidrodžius. Kadangi šiandieninis vonios kambarys yra didelis, neturime pamiršti lubų ar sieninių šviestuvų.

Jei ieškote apšvietimo kitiems gyvenamiesiems kambariams, galime rekomenduoti vaiko kambario apšvietimą, svetainės apšvietimą, miegamojo kambario apšvietimą ar net darbo kambario apšvietimą. Jei ieškote šviestuvų tikrai dideliam kambariui, pabandykite pažvelgti į pramoninį apšvietimą. Negalime pamiršti garažo, rūsio ar prieškambario ir laiptų, nes visų kambarių apšvietimas yra labai svarbus.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i