Garažo apšvietimas, rūsio lempos - raskite sau tinakmas | Lempumanija
Prisijungti
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Garažas ir rūsys

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Garažas ir rūsys - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Kaip teisingai išsirinkti tinkamas lempas garažui ar rūsiui


Kad ir kokį darbą dirbtumėte garaže - tikrai verta investuoti į gerą garažo apšvietimą. Išardomuose, silpnai apšviestuose garažuose ne tik sunku dirbti, bet galima ir sužeisti. Galite užkliūti už laido ar žarnos, netyčia numesti daiktą, kurio nespėjote pamatyti - prastas garažo šviestuvas šioje erdvėje gali būti netikėtai pavojingas.

Geriausios lempos garažui pavers tamsią erdvę su galimais pavojais į saugesnę, šviesesnę aplinką, kurioje galėsite jaustis patogiai dirbdami. Laimei yra daugybė kokybiškų ir praktiškų garažo šviestuvų. Galite pakeisti fluorescencinius šviestuvus energiją taupančiais LED šviestuvais garažui - liuminescenciniais šviestuvais, sumontuoti, įsukti, daugialypę lemputę, pastatyti LED prožektorių su judesio davikliu ar panašiai, tokiu būdu lengvai ir nebrangiai atnaujinti savo garažo apšvietimo lempas.

LED šviestuvai garažui


LED reiškia „šviesos diodą“ tai yra gražus būdas pasakyti, kad šviestuvo garažui viduje yra nedidelis komponentas, kuris užsidega, kai pro jį praeina elektra. LED lemputės yra populiarus pasirinkimas dėl savo ryškumo, energijos vartojimo efektyvumo ir to, kad jos yra ilgaamžės.

Priežastis, kodėl dažnai matote šviesos diodus tokiuose prietaisuose kaip lauko prožektorius su judesio davikliu, pastatomas lauko šviestuvas ar kryptinis šviestuvas, yra ta, kad jie generuoja kryptinę šviesą - išmeta labai ryškų spindulį tiesiai iš diodo, kuris koncentruojasi mažame plote. Garažo apšvietimo gamintojai tai kompensuoja dviem būdais: jie gamina šviesos diodus su daugialypiais sparnais ir sumontuoja reflektorius, kad šviesa tolygiai pasiskirstytų erdvėje. Abu būdai yra puiki alternatyva plačiakampiam kaitinamųjų lempučių apšvietimui.

Į ką reikia atsižvelgti perkant garažo apšvietimą ar rūsio lempas


Rinkdamiesi šviestuvus garažui, nepamirškite šių svarbių veiksnių.

Ryškumas: garažai retai kada gauna pakankamai natūralios šviesos arba jos visai negauna, todėl atnaujindami garažo šviestuvus rinkitės šviestuvus, kurie skleidžia daug ryškios šviesos. Apšvietimo pramonė matuoja ryškumą liumenais - tai šviesos, sukuriamos per tam tikrą laiką, matas

Spalvų temperatūra: spalvos temperatūra nurodo spalvą, kurią gamina šviesa, ir ji matuojama Kelvino skalėje. Temperatūra svyruoja tarp 3500K ir 6000K, o apatinis galas yra šiltesnis ir geltonesnis, o aukštesnės - vėsesnis ir mėlynesnis. Dauguma garažų dažniausiai būna pilki ir pramoniniai, todėl pramoninio šviestuvo temperatūra dažniausiai būna švelni, o šiltesnė temperatūra gali suteikti grindims purvą išvaizdą. Siektina temperatūra 5000K srityje. 5000K lemputės skleidžiama šviesa bus šiek tiek mėlyna, bet jūsų akims nebus rėžianti ar šiurkšti. Kai kuriuose LED garažo šviestuvuose yra reguliuojama spalvų temperatūra, leidžianti peršokti diapazoną ir pasirinkti jums tinkamiausią spalvų temperatūrą bei šviesos intensyvumą.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i