Mašinų lemputės, lempos automobiliams, priekaboms | Lempumanija
Prisijungti
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Apšvietimas transporto priemonėms

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Apšvietimas transporto priemonėms - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Įsigykite tinkamų lempų automobiliams iš Lempų Manijos nebrangiai


Tikriausiai nuo to laiko, kai išlaikėte savo vairuotojo egzaminus praėjo nemažai laiko ir jūs netgi pamiršote kiek ir kokių lempučių yra jūsų automobilyje ir kada tiksliai jos gali ar privalo būti naudojamos. Trumpam sugrįžkime į tuos laikus, kai pirmą kartą sėdote už mašinos vairo.

Nors mašinos lemputės nėra mokslas apie genetiką, jas perprasti kartais gali būti keblu. Vis tik ne visi puikiai supranta, kaip svarbu naudoti tinkamas automobilių lemputes tinkamu laiku. Kai kurie žmonės net nežino apie visas lemputes mašinai. Taigi, nuo ko pradėti?

Norėdami sėkmingai išlaikyti vairuotojo egzaminą, turite sugebėti atpažinti lempas automobiliams ir kaip jas naudoti. Šis įgaliojimas tariamai užtikrina, kad vairuotojai teisingai naudotų savo automobilio lempas. Deja, daugelis vairuotojų, atlikę testą, „pamiršta“ šiuos įgūdžius, o tai kelia pavojų ne tik jų pačių, bet ir kitų vairuotojų gyvybėms. Įvairios mašinu lempos turi specifines funkcijas, kurios padeda vairuotojui geriau matyti sunkiomis oro sąlygomis ar tamsiuoju paros metu, arba signalizuoja kitiems eismo dalyviams apie jo veiksmus. Netinkamai arba visai nenaudojant auto lempų, galima sukelti tikrai rimtų nelaimių. Štai kodėl labai svarbu sugebėti atpažinti skirtingas mašinų lemputes ir žinoti, kada jas naudoti.


Skirtumai tarp įvairių mašinų lempų


Yra dviejų tipų priekiniai žibintai - artimieji bei tolimieji. Šios automobilio lempos leidžia vairuotojui tamsoje matyti važiuojamąją kelio dalį, o kitiems vairuotojams taip pat signalizuoja, kad netoliese yra jūsų automobilis. Artimosios šviesos skleidžia šviesą, kad būtų pakankamai apšviesta į priekį ir į šoną, neapakinant kitų eismo dalyvių pernelyg ryškiai. Tolimosios šviesos skleidžia intensyvų, pagal centrą įvertintą šviesos pasiskirstymą be jokio akinimo kontrolės ir turėtų būti naudojamos tik tada, kai priešais jus nėra matomų automobilių (lenkiančių ar atvažiuojančių priešais). Automobiliu lemputes H7 (Philips Vision, Philips Whitevision) bei automobilių lemputės H4 (Philips X Tremevision) yra vienos iš populiariausių kalbant apie šio tipo automobilių žibintų lemputes.
Galiniai žibintai savo ruožtu turi skleisti tik raudoną šviesą transporto priemonės gale ir yra prijungti taip, kad užsidegtų visada, kai įjungti priekiniai žibintai. Tai padeda vairuotojams, važiuojantiems už jūsų, atpažinti, kad esate ten ir kiek toli nuo jų esate priekyje. Dienos žibintai yra tiek automobilio priekyje, tiek gale ir paprastai įsijungia automatiškai; nors kai kuriuose automobiliuose jūs turite galimybę juos išjungti. Jie sukurti tam, kad jus labiau matytų kitos transporto priemonės, tačiau kai kurie vairuotojai mano, kad jie blaško dėmesį priešais atvažiuojančiuose automobiliuose. Priešrūkiniai žibintai esantys šalia priekinių žibintų, paprastai yra sumontuoti žemai, kad šviesa atsimušusi į rūką neatsigręžtų į jus (vairuotoją). Jie turėtų būti naudojami tik rūko metu, kai įprasti priekiniai žibintai negelbsti. Signalinės lemputės, taip pat žinomi kaip posūkio signalai arba „mirksiukai“, jie yra automobilio priekyje ir gale, šalia priekinių ir galinių žibintų. Įjungti jie kitiems vairuotojams nurodo, kad netrukus pasuksite nurodyta signalo kryptimi. Stabdžių šviesos įtaisytos galinių žibintų šone, jie signalizuoja vairuotojams, kad jūs stabdote arba norite sulėtinti savo greitį. Kadangi jie įjungiami tik įjungus stabdžius, jums nereikia jaudintis dėl netinkamo jų naudojimo. Tačiau jūs turite įsitikinti, kad jie tinkamai prižiūrimi ir nesudegę.

Nepamirškite, kad automobilines LED lemputes, įskaitant ir LED priekabų lempas bei lempas traktoriams (Epistar LED) taip pat galite įsigyti mūsų svetainėje su nuolaidomis jau dabar!

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i