Savaitės nuolaida šviestuvams su judesio jutikliu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Šviestuvai su jutikliu

Kategorie AKCE 2
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Didelės savaitės nuolaidos šviestuvams su judesio davikliu ir kitoms jutiklinėms lempoms


Jei ieškote nebrangių lempų su judesio davikliu, tai į Lempų Maniją užsukote kaip tik laiku, nes šią savaitę mes išparduodame jutiklinius šviestuvus pigiau. Pigiau - tai ne tas žodis! Tikslesnis tokios nuolaidos apibūdinimas būtų: atiduodame už pusę kainos, arba pusvelčiui!

Tačiau neapsigaukite, tai nėra nieko vertų pigių šviestuvų valymas nuo mūsų sandėlių lentynų. Šios judesio lempos yra naujos ir kokybiškos, originalioje pakuotėje bei su visomis joms priklausančiomis garantijomis. Tad jei vis dar laukiate palankesnės progos įsigyti tuos automatinius šviestuvus, kuriuos matėte pas savo kaimyną ar draugus bet bet labai norėjote turėti ir pas save - dabar tam itin palankus metas. Tačiau šis palankus metas Lempų Manijoje tęsis tik šią savaitę, tad per ilgai nedelskite, nes tokių nuolaidų medžiotojų kaip jūs yra šimtai. Kai kurie iš to ir tegyvena. Tad jei radote sau tinkantį lauko šviestuvą nuo judesio už pusę kainos ar dar geriau - nelaukdami dėkite į krepšelį, atsiskaitykite ir netrukus jį gausite saugiai supakuotą. Jei šviestuvas brangesnis nei 70 eurų - už jo pristatymą jums nereikės mokėti nė cento. Na, o jei iki nemokamo pristatymo jums šiek tiek pritrūko, naršykite kitas mūsų siūlomas kategorijas ir užsakykite daugiau prekių.

Niekada nemokėkite už siuntimo išlaidas, jei viską galite gauti nemokamai!


Kur galėsite panaudoti šviestuvus su judesio davikliu


Šie automatizuoti šviestuvai nuo judesio nėra jokia naujiena. Jų pagalba žmonės apsišviesdavo savo vidines gyvenamąsias patalpas ar sandėlius lauke dar praeitame šimtmetyje. Kai kurie tų šviestuvų naudojami saugumo sumetimais, kai kurie energijos taupymo, dar kai kurie leidžia pamiršti rankinį šviesos junginėjimą. Tai labai efektyvu protarpiais judriose vietose, kai abi rankos užimtos ir nėra kaip įjungti šviesos. Dar labai patogu tais atvejais, kai užėjus į tamsią patalpą jungiklis randasi nežinia kur. Šviestuvai su judesio davikliu šias aukščiau paminėtas problemas išsprendžia savo jutiklinių technologijų pagalba.

Kad įsijungtų šviesa automatiškai, jums tereikia užeiti į patalpą, arba pasirodyti šalia judesio lempos tam tikru, užprogramuotu, atstumu. Pavyzdžiui, jūs grįžote savo automobiliu namo ir prie vartų stovintis jutiklis duoda komandą jūsų įvažiavimo šviesoms įsijungti. Jums taip pat nieko nereikia daryti papildomai, kad šviesos išsijungtų - jos užges savaime po tam tikro laiko. Šie jutikliniai šviestuvai yra idealus sprendimas užuomaršoms! Jų dėka jums niekada nereikės grįžti atgal vien dėl to, kad jūs, galbūt, pamiršote užgesinti šviesas savo rūsyje ar palėpėje.

Tad jei laukėte palankios progos įsigyti pigių šviestuvų su judesio jutikliu savo kiemui ar interjerui - jūsų kantrybė atsipirks su kaupu! Taip pat nepatingėkite pasidomėti kitomis mūsų siūlomomis lempomis, išmanaus apšvietimo sistemomis, ventiliatoriais bei elektros prekėmis mūsų svetainėje. Pirkite nesirūpindami, kadangi pas mus galioja 60 dienų prekių grąžinimo garantija!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i