Jutikliai, detektoriai, judesio davikliai pagal kišenę | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Jutikliai

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Jutikliai ir detektoriai: gyvenkite nesidairydami per petį


Judesio jutiklis arba judesiodetektorius (liaudyje įprastai vadinamas tiesiog judesiodaviklis) yra jūsų saugumo sistemos pagrindas. Jis aptinka, kai kas nors šmirinėja jūsų namuose, nors iš tikro nieko tenai neturėtų būti, būvio daviklis naudoja vieną ar kelias technologijas, kad aptiktų judėjimą numatytoje aplinkoje.

Kai detektorius aptinka judėjimą, jis siunčia signalą į jūsų apsaugos sistemos valdymo skydą prijungtą prie jūsų stebėjimo centro tokiu būdu įspėdamas jus bei jūsų stebėjimo centrą apie galimą grėsmę jūsų namuose. Jūs netgi galite užprogramuoti kai kurias apsaugos sistemas įrašyti įvykius per apsaugos kamerą, kai fiksuojamas judėjimas. Judesio jutikliai stovi sargyboje, pasirengę reaguoti į įvairias situacijas, tokias kaip nenumatytas judėjimas jūsų kambaryje, langų ar durų darinėjimas, jų išdaužimas ar įsilaužimas.

Keletas įprastų judesio jutiklių naudojimo pavyzdžių


Gaunate pranešimą iš savo lubinio judesio daviklio ar lauko judesio daviklio jei jūsų augintinis nutraukia komendanto valandą. Kai kas nors prieina prie lauko durų automatiškai suveikia durų skambutis. Garsišai įspėkite savo vaikus, kai jie naršys po namų ribojamas vietas, pavyzdžiui rūsį, treniruočių kambarį ar vaistų spintelę. Taupykite energiją naudodami judesio daviklį apšvietimui retai lankomose patalpose bei vietose. Įjunkite ispėjimo signalą mini judesio daviklio pagalba, jei augintiniai patenka į vietas, kuriose jie paprastai neturėtų lankytis.

Jutiklių tipai


Pasyvūs infraraudonųjų spindulių jutikliai (PIR davikliai) nustato kūno šilumą (infraraudonųjų spindulių energiją) ieškodami temperatūros pokyčių bei nuokrypių nuo normos. Jie yra dažniausiai naudojami namų apsaugos sistemų judesio jutikliai. Kai apjungsite savo sistemą, tai suaktyvins judesio daviklius bei kitus detektorius kad jie praneštų jums apie galimas grėsmes jūsų saugomoje aplinkoje. Jei pageidaujate, kad judesio daviklis 360 būtų kuo mažiau pastebimas aplinkiniams naudokite įleidžiamą judesio daviklį - jo pagrindinė konstrukcija bus paslėpta, tuo tarpu išorėje matysis tik nedidelė lemputės pavidalo forma. Judesio daviklio kaina paprastai yra įtakojama šių aspektų: efektyvumas, išmanumas, atsparumas aplinkos trikdžiams bei gamintojo vardo, naudojimo bei programavimo paprastumo.

Aplinkos šviesos jutiklis (šviesos daviklis) yra fotoelektrinis įtaisas, kuris paverčia aptiktą šviesos energiją (fotonus) į elektros energiją (elektronus). Skamba gan paprastai, tačiau šviesos jutiklis iš tikrųjų yra šiek tiek daugiau nei skelbia jo apibrėžimas. Jis gaminamas įvairių tipų, naudojamas įvairiose programose bei įrenginiuose: buityje, pramonėje, išmaniosiose rankinėse technologijose, automobiliuose bei žemės ūkyje.

Naršykite mūsų siūlomas jutiklių technologijas ir neabejotinai rasite tai ko gal būt jau ilgai ieškojote. Būtinai žvigtelėkite į mūsų siūlomas išmaniąsias lempas valdomas būtent šių šviesos bei judesio detektorių.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i