Dirbtinės kalėdų eglutės, dirbtinės eglutės internetu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Meninės eglutės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kas geriau tausojant aplinką: dirbtinės eglutės ar gyvos


Pribrendo laikas atsakyti į seniai ramybės neduodantį klausimą: kas yra ekologiškesnis - tikras Kalėdų medis ar dirbtinės Kalėdinės eglutės? Artėjant Kalėdoms, galima lažintis, kad jūs tai apmąstėte tikriausiai bent keletą kartų. Taigi, palyginkime ir išsiaiškinkime tai kartu.


Gyvų kalėdinių eglučių privalumai


Visų pirma, tikri medžiai natūraliai kvepia ir to negausi iš jokios dirbtinės Kalėdų eglutės. Beveik visos tikros Kalėdų eglutės auginamos ūkiuose. Taigi, jums nebereikia kapoti medžio iš miško, kad jį gautumėte - Kalėdų eglutę i namus galite užsisakyti tiesiai iš ūkininko. Tai gerai, nes mūsų miškus išlieka nepaliesti. Kadangi kalėdinės eglutės ūkiuose auginamos kaip pasėliai, ūkininkas paprastai pasodina kitą medį, kai tik jis nukertamas.

Pirkdami tikrus medžius, jūs taip pat remiate vietos ūkininkus. Kalėdų eglučių ūkiai taip pat nuostabūs, nes jie yra vietinių paukščių, vabzdžių ir kitų laukinių gyvūnų buveinė. Kai Kalėdos baigsis medelį galima mulčiuoti ir naudoti augalams tręšti. Jie taip jie pat gali būti kompostuojami. Jūs netgi galite naudoti jų šakas, kad supintumėte dekoracijas ir padėkliukus. Be to, dauguma didžiųjų miestų ir miestelių gali pasiimti atitarnavusias kalėdines eglutes į tam skirtas vietas joms utilizuoti.


Trūkumai, susiję su natūraliu Kalėdų medžiuEglutės turi kenkėjų problemų, o tai reiškia, kad jos paprastai auginamos su laukiniams gyvūnams toksiškais pesticidais. Kartais jie taip pat yra toksiški žmonėms. Šie pesticidai paprastai purškiami pavasarį ir vasarą, todėl jų likučiai dažnai būna minimalūs, iki kol mes savomis rankomis juos liesime. Be to, net jei vartotojas nėra veikiamas chemikalų, darbuotojai ir laukiniai gyvūnai vis tiek jų gauna. Naudojant pesticidus, jie gali patekti į mūsų upes ir vandenynus, o tai kelia grėsmę vandens gyvių sveikatai. Kitas nemalonumas yra Kalėdų eglutės transportavimas, arba faktas, kad jų spyglių pribyra visur kur tik ji keliauja.


Dirbtinės eglės privalumai


Dirbtinė Kalėdų eglutė yra daugkartinio naudojimo ir pigi prekė. Tai du zuikiai vienu šūviu. Ne sezono metu ją galite lengvai laikyti savo rūsyje ar palėpėje, be to nereikės jaudintis kur Kalėdų eglutę pirkti kitąmet. O tai tikrai sutaupo jūsų pinigų per Kalėdas. Tikrai kokybišką dirbtinę eglutę galite naudoti ilgiau nei dešimtį metų, jei ją išlaikysite geros būklės. Kai kurios yra skirtos naudoti 20 ar net 30 metų. Dėl to jos yra tikrai puikios. Kai kurias jų galite perduoti net savo vaikams.

Jas taip pat paprasta sumontuoti bei papuošti. Kai kurios netgi būna iš anksto dekoruotos arba su įmontuotais žibintais. Tai tikrai palengvina jūsų gyvenimą. Be to, jos puiki alternatyva alergiškiems spygliuočiams žmonėms.


Dirbtinės Kalėdų eglutės trūkumai


Netikri medžiai yra pagaminti iš plastiko. PVC, tai neperdirbamas plastikas. PVC sudėtyje yra daug chloro, o tai reiškia, kad dioksinai išsiskiria gaminant, deginant ar šalinant sąvartynus. Be to pagalvokite, kiek iškastinio kuro reikia, norint importuoti tiek daug medžių iš užsienio.


Dirbtinės eglutės internetu

Kalėdų eglutės i namus - užsakykite savo Kalėdų eglutes akcijos metu ir sutaupykite dar daugiau. Dirbtinė eglutė pušis, dirbtinė sidabrinė eglutė ar balta dirbtinė eglute - dirbtinės eglutės kaina svyruoja nuo 5 iki 1000 eurų. Galite būti ramūs - mes turime tai ko jūs ieškote!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i