Vintažinės lemputės - istorija rimuojasi | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vintažinės elektros lemputės

Vendor 1
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Vintažinės lemputės, filamentinės lemputės: nespręskite apie knygą pagal jos viršelį


Jeigu neseniai domėjotės LED apšvietimu ir naršėte salonus, tikriausiai pastebėjote, kad šalia įprastų LED lempų atsirado kažkas panašus į kaitrines lemputes. Į rinką šios neįprastos lemputės atkeliavo prieš keletą metų ir iš pradžių daug kas jas palaikė tradicinėmis kaitrinėmis lempomis, abejodami gamintojų sveiku protu. Kam gaminti vintažines lempas, kai jų laikas jau seniai praėjo ir jos nepasiteisino? Juo labiau gyvename visuotinio taupymo laikais ir tai kas energetiškai neefektyvu padedama į stalčius ir užmirštama. Tačiau akylesnis žvilgsnis abejones kaip mat išsklaidė - tai modernios ir taupios LED lempos. Jos tik išoriškai atrodo kaip kaitrinės lempos, atkartoja jų dizainą. Iš tikro, šios dekoratyvinės lemputės yra savitas gaminys su labai įdomiais techniniais sprendimais, tik jos į rinka buvo įvestos ramiai, be didesnių piarų, todėl daug vartotojų iki šiol nė nežino apie šių filamentinių lempučių egzistavimą.

Daugumoje prabangių šviestuvų modelių LED lemputės kolbos forma ir pats kaitinimo siūlas yra dizaino detalė. Dar neseniai kaitinimo lempų nebuvo kuom pakeisti. Gali kilti abejonių, kiek gi iš tikro yra vertingas kaitrinių lempų kolbų dizainas, kad vertėtų dėl to stengtis? Tokie pamąstymai būtų teisingi kalbant apie standartines, dažniausiai buityje naudojamas kaitrines lempas. Paprasčiausia stiklinė kolba ir švytinti spiralė – nieko įspūdingo. Tačiau šios ale vintažinės lemputės iš tikro yra modernios dekoratyvinės LED lemputės, sugrąžina mus į senesnius laikus tarsi laiko mašina ir tai mums duoda emocinio pasitenkinimo.

Filamentinės lemputės gali įgauti įvairias formas bei šiuolaikinius standartus. Ledinės lemputės gali turėti pritemdymo funkciją (dimeriuojamos LED lemputės). Philips LED lemputės, Osram LED lemputės vardinės lemputės gaminamos e14, e27 standartu. Nepatingėkite pasigilinti į jų įvairovę mūsų svetainėje - neabejojame, liksite nustebinti. Galite pasinaudoti mūsų taikomomis nuolaidomis kiekiui, kad įsigytumėte kitų šiomis dienomis reikalingų ir populiarių apsaugos prekių žymiai pigiau bei su nemokamu pristatymu.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i