Gatvių apšvietimas - investicija į saugumą ir estetiką | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Gatvės šviestuvai viešajam apšvietimui

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Gatvės šviestuvai viešajam apšvietimui - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Gatvės šviestuvai, lauko prožektoriai bei jų skleidžiamos šviesos svarba aplinkai


Gyvenamuosiuose rajonuose gatvių apšvietimas skirtas suteikti pėstiesiems šviesos vaikščioti tamsiuoju paros metu bei vairuotojams saugesnę vairavimo patirtį. Gatvių žibintai buvo pirmiausiai sukurti bei pradėti naudoti masiškai JAV ir Kanadoje. Šviesa, kurią skleidžia LED lauko prožektoriai, atrodo kaip dabartinių aukšto slėgio natrio garų lempų, kurios plačiai naudojamos mieste, šviesa. Dujinių lempų šviesa yra švelnus kaitrinis efektas, pakeičiantis originalių gatvių žibintų, tokių kaip liuminesensinės lempos ir kaitrinės lempos, švytėjimą. Prieš įvedant šiandienines aukšto slėgio (natrio) lempas, buvo naudojamos liuminesensinės lempos arba kaitrinės lempos. Dabartiniai gatvės šviestuvai sukuria apie 2200 Kelvinų šviesą, kurią paprastai žmogaus akis suvokia kaip oranžinio atspalvio.

Skirtingų lauko lempų šviesos šaltiniai gali labai skirtis kalbant apie jų teikiamą šviesos kokybę. Mes vis tik manome, kad geriausias būdas suprasti lauko prožektorių apšvietimo skirtumą yra jį tiesiog pamatyti, įvertinti savo akimis. Šviesos šaltiniai, kurie paprastai naudojami gatvių apšvietime miestuose - saulės šviesos lempos - skleidžia gelsvai oranžinį atspalvį, dėl kurio prastai perteikiamos spalvos aplinkos natūralios spalvos. Tai blogina optinį aiškumą ir labai blogina miesto aplinkos kokybę naktį. Priešingai, metalinės halogenidų lempos sukuria švelnų baltą švytėjimą, kuris tiksliai atspindi spalvą. Jie pasižymi geresniu matomumu, reikalauja mažiau galios tuo pačiu matomumu ir pagerina automobilio reakcijos laiką. Tai savo ruožtu gali padidinti pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą ir matomumą.

Įsigalint ES paramai miestų viešųjų erdvių renovacijoms atsiveria galimybė pasenusį gatvių apšvietimą pakeisti į naują pirmaujančią gatvių apšvietimo rūšį, pavyzdžiui, metalines halogenines lempas, modernius LED lauko prožektorius. Naudojant naujus LED gatvių žibintus gausite reikiamą aukštos kokybės apšvietimą. Be to, sunaudojamos energijos kiekį galima sumažinti neprarandant jūsų vietai reikalingos apšvietimo kokybės. Kiekvienas gatvės žibintas turi žemiau jų pateiktas specifikacijas, užtikrinančias, kad gausite būtent tai, ko reikia jūsų apšvietimo sprendimui, įskaitant platų įvairių apšvietimo tipų ir apšvietimo stilių pasirinkimą. Įgyvendinkite savo apšvietimo poreikius lengvai ir nebrangiai. Mūsų svetainėje siūlome įvairias apšvietimo galimybes, tokias kaip LED, metalo halogenidas ar net abiejų derinį. Taip pat galite pasirinkti jums tinkančius šviestuvų laikiklius bei kitus populiarius priedus ir apsaugos priemones.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i