Lubinės LED panelės, įleidžiami LED šviestuvai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED Lubiniai skydeliai

Vendor 2
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įleidžiamos LED panelės - lubų šviestuvai ieškantiems kainos ir kokybės balanso


Lubinė LED panelė yra moderni interjero šviesa, tinkanti parduotuvėms ir biurams. Ji lengvai gali pakeisti atitarnavusius liuminescencinius vamzdžius. Didžiausi įmontuotų LED plokščių privalumai yra jų storis ir vienodas šviesos pasiskirstymas. LED plokštes galite naudoti kaip pagrindinį ar papildomą patalpos apšvietimą. Jas galima montuoti į gipso kartoną, nuleistas lubas ir paprastas lubas.

Šių lubinių LED šviestuvų - LED panelių pagrindinė savybė lemianti jų paklausą - jų praktiškumas. Kitaip nei dideli, sudėtingų formų pakabinami šviestuvai, šie įleidžiami šviestuvai nereikalauja išskirtinės priežiūros, perdėtai nerenka dulkių. Tai taupus ir ilgai tarnausiantis LED lubų šviestuvas. Jo tarnavimo galimybės yra labai plačios nes nes LED apšvietimas lubose galibūti naudojamas kiek viduje tiek ir lauko sąlygomis, biuruose, ofisuose bei gyvenamuose namuose.

LED panelė, LED apšvietimas lubose pranoksta didžiąją dalį panašaus dydžio šviestuvų savo apšvietimo efektyvumu ir ženkliai mažesniu energijos sueikvojimu. Tuo tarpu, kai šviesos spalvos, galios, formų, įmontuojamų LED šviestuvų - panelių spalvos ir montavimo galimybių pasirinkimas suteikia papildomo lankstumo ir viršumo lyginant su kito tipo lubiniais šviestuvais. Bus labai retas atvejis, jei jis iš viso bus, kai savo reikmėm negalėsite rasti isau tinkančio lubinio LED šviestuvo. Paviršinės LED panelės, berėmės LED panelės, dimeriuojamos LED panelės - tai yra tik keletas pavyzdžių demonstruojančių lubinių LED panelių įvairovę bei jų panaudojimo galimybes.

LED paneles galite montuoti į gipso, įtempiamas ar pakabinamas Armstrong tipo lubas, arba montuoti išoriškai. Šviestuvus itempiamoms luboms dėl itin mažų montavimo matmenų, be vargo įmontuosite ten, kur kitų šviestuvų montavimo galimybės itin ribotos. Kaip ir daugumai LED šviestuvų, joms taikomos gamintojų garantijos nuo 2 iki 5 metų. Vardinius šviestuvus tokius, kaip Philips LED panelės ir kitus firminius bei populiariausius gaminius bei jų priedus lengvai rasite mūsų elektroninėje svetainėje. Sekite naujienas ir nepraleiskite progų įsigyti šviestuvus išskirtinai geromis lygomis.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i